Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Vassily Maksimov på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Vassily Maksimov: hva et år med besøk viser
The Diploma er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 17% av all oppmerksomhet rettet mot Vassily Maksimov. Etterfølges av The Monastery Gate og The Icon Corner. Kunstnersiden fikk 800 besøk og verkene 2200: 3000 totalt. Oppmerksomheten er ned 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 2600 besøk. Besøkende ser på enheter (100%). De foretrekker Subtile farger (Fargemetning): 75% av besøk mot 54% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Vassily Maksimov
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Vassily Maksimov.
-
1
The Diploma, 1890
400 visninger · 16.7%
-
2
The Monastery Gate
300 visninger · 12.5%
-
3
The Icon Corner, 1869
200 visninger · 8.3%
-
4
Interior of a Peasant House, 1869
200 visninger · 8.3%
-
5
Grandmother's Tales, 1867
200 visninger · 8.3%
-
6
Dividing the Property, 1876
200 visninger · 8.3%
-
7
Girl at the Barn Door, 1874
200 visninger · 8.3%
-
8
The Forester, 1893
200 visninger · 8.3%
-
9
Like the Adults, 1864
100 visninger · 4.2%
-
10
The Little Mechanic, 1871
100 visninger · 4.2%
Når besøker folk siden til Vassily Maksimov?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 1800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Når er verkene til Vassily Maksimov åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Vassily Maksimov?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 62.5% | 41.7% |
| Myk skygge | 16.7% | 37.5% |
| Mild lysstyrke | 16.7% | 20.8% |
| Lyssterk balanse | 4.2% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 33.3% | 4.2% |
| Subtile farger | 54.2% | 75.0% |
| Balansert mykhet | 12.5% | 20.8% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 50.0% | 33.3% |
| Balansert | 50.0% | 66.7% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.7% | 0.0% |
| Mild | 8.3% | 4.2% |
| Balansert | 16.7% | 8.3% |
| Sterk kontrast | 20.8% | 37.5% |
| Uttalelse | 37.5% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 37.5% | 25.0% |
| Mykt sammensatt palett | 4.2% | 4.2% |
| Balansert harmoni | 29.2% | 41.7% |
| Sterk fargeharmoni | 25.0% | 29.2% |
| Samstemt palett | 4.2% | 0.0% |
Hvilke verk av Vassily Maksimov er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Diploma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Russian Hut Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dividing the Property | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Motherhood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams of the Future | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandmother's Tales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Listeners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Little Mechanic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Like the Adults | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Peasant House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Vassily Maksimov-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3000 | 100.0% |
I hvilke språk følges Vassily Maksimov?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Vassily Maksimov, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Vassily Maksimov
Hvilket verk av Vassily Maksimov har flest visninger?
- The Diploma først, med 400 visninger, som utgjør 17% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Vassily Maksimov på OriginalUniqueArt.com?
- 3000 besøk de siste tolv månedene: 800 til kunstnersiden, 2200 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Vassily Maksimov?
- Publikum kommer fra enheter (100%); enheter står for 100% av besøkene.
Hvilke verk av Vassily Maksimov treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Subtile farger (Fargemetning) får 75% av visningene for 54% av katalogen.