Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Vasilij Perov på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Vasilij Perov: hva et år med besøk viser
Last Journey er det mest viste verket: 900 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 11% av all oppmerksomhet rettet mot Vasilij Perov. Etterfølges av The conversation at the round table og A Drowned Woman (also known as Found Drowned). Kunstnersiden fikk 2800 besøk og verkene 7500: 10300 totalt. Oppmerksomheten har økt med 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 6600 besøk. Besøkende ser på enheter (72%), telefoner (25%) og nettbrett (3%). De foretrekker Melankolsk (Emosjonell tone): 38% av besøk mot 9% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Vasilij Perov
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Vasilij Perov.
-
1
Last Journey, 1865
900 visninger · 10.7%
-
2
The conversation at the round table, 1866
500 visninger · 6.0%
-
3
A Drowned Woman (also known as Found Drowned), 1867
400 visninger · 4.8%
-
4
Christ in Gethsemane, 1878
400 visninger · 4.8%
-
5
Troika. Apprentice Workmen Carrying Water, 1866
300 visninger · 3.6%
-
6
Portrait of Vasily Bezsonov, 1869
300 visninger · 3.6%
-
7
Fishing
300 visninger · 3.6%
-
8
Incorrigible One, 1873
200 visninger · 2.4%
-
9
Pugachev`s Judgement, 1875
200 visninger · 2.4%
-
10
Portrait of the Historian Mikhail Pogodin, 1872
200 visninger · 2.4%
Når besøker folk siden til Vasilij Perov?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 1200 | 5400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 800 |
| Oct 2026 | 1300 | 900 |
Når er verkene til Vasilij Perov åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Vasilij Perov?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget | 41.7% | 48.3% |
| Dramatisk intensitet | 50.0% | 27.6% |
| Klassisk | 0.0% | 24.1% |
| Jordnære toner | 8.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 9.1% | 37.9% |
| Ettertenksomt | 18.2% | 34.5% |
| Alvorstung | 45.5% | 10.3% |
| Dramatisk | 0.0% | 6.9% |
| Energisk | 9.1% | 3.5% |
| Romantisk og varm | 9.1% | 3.5% |
| Anspent | 9.1% | 3.5% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 18.0% | 26.2% |
| Myk skygge | 18.0% | 41.7% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 22.6% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 7.1% |
| Lyssterk | 8.0% | 2.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 72.0% | 48.8% |
| Subtile farger | 22.0% | 34.5% |
| Balansert mykhet | 6.0% | 10.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 5.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 57.5% | 66.7% |
| Nøytrale toner | 37.5% | 21.1% |
| Mørke toner | 2.5% | 10.5% |
| Monokrom | 0.0% | 1.8% |
| Pastellfarger | 2.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 72.0% | 59.5% |
| Balansert | 26.0% | 33.3% |
| Klar og intens | 2.0% | 7.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 11.9% |
| Mild | 36.0% | 23.8% |
| Balansert | 10.0% | 21.4% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 22.6% |
| Uttalelse | 26.0% | 20.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.0% | 20.2% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 10.7% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 26.2% |
| Sterk fargeharmoni | 30.0% | 28.6% |
| Samstemt palett | 16.0% | 14.3% |
Hvilke verk av Vasilij Perov er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Last Journey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 200 | 0 |
| The farmer in the field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy-craftsman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The conversation at the rou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The funeral of a poor quart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Teatime in Mytischi near Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris sharmanschitsa. Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burglary at Easter Eve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Procession on Easter. Sketc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Organ Grinder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Vasilij Perov-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 7400 | 71.8% |
| telefoner | 2600 | 25.2% |
| nettbrett | 300 | 2.9% |
I hvilke språk følges Vasilij Perov?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Russian | 600 | 46.2% |
| Polish | 300 | 23.1% |
| English | 200 | 15.4% |
| Romanian | 100 | 7.7% |
| Chinese | 100 | 7.7% |
Hvor mange besøk per dag får Vasilij Perov, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 200 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 400 |
| Fri 23 Oct | 300 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 600 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 200 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 400 |
Hva folk spør om angående Vasilij Perov
Hvilket verk av Vasilij Perov har flest visninger?
- Last Journey først, med 900 visninger, som utgjør 11% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Vasilij Perov på OriginalUniqueArt.com?
- 10300 besøk de siste tolv månedene: 2800 til kunstnersiden, 7500 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Vasilij Perov?
- Publikum kommer fra enheter (72%), telefoner (25%) og nettbrett (3%); enheter står for 72% av besøkene.
Hvilke verk av Vasilij Perov treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Melankolsk (Emosjonell tone) får 38% av visningene for 9% av katalogen.