Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Tilman Riemenschneider på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Tilman Riemenschneider: hva et år med besøk viser
Adam and Eve er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 25% av all oppmerksomhet rettet mot Tilman Riemenschneider. Etterfølges av Rudolf von Scherenbergs Grav (Detalj) og Virgin and Child on the Crescent Moon. Kunstnersiden fikk 1700 besøk og verkene 1500: 3200 totalt. Oppmerksomheten er ned 29% fra Aug 2026 til Sep 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 1600 besøk. Besøkende ser på enheter (84%) og telefoner (16%). De foretrekker Dramatisk intensitet (Stemning): 56% av besøk mot 33% av katalogen.
De 8 mest viste verkene til Tilman Riemenschneider
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Tilman Riemenschneider.
-
1
Adam and Eve, 1491
400 visninger · 25.0%
-
2
Rudolf von Scherenbergs Grav (Detalj), 1495
300 visninger · 18.8%
-
3
Virgin and Child on the Crescent Moon, 1501
200 visninger · 12.5%
-
4
Saint Lawrence, 1500
200 visninger · 12.5%
-
5
Salome, 1500
200 visninger · 12.5%
-
6
Saint Elisabeth, 1510
100 visninger · 6.2%
-
7
Mary Magdalen with two Angels, 1490
100 visninger · 6.2%
-
8
Assumption of the Virgin, 1505
100 visninger · 6.2%
Når besøker folk siden til Tilman Riemenschneider?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 200 |
| Jul 2026 | 800 | 800 |
| Aug 2026 | 300 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 100 |
Når er verkene til Tilman Riemenschneider åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Tilman Riemenschneider?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 55.6% |
| Harmonisk | 50.0% | 33.3% |
| Seren | 16.7% | 11.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 50.0% | 44.4% |
| Alvorstung | 16.7% | 33.3% |
| Rolig | 16.7% | 11.1% |
| Sjelelig oppløftende | 16.7% | 11.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 7.1% | 0.0% |
| Myk skygge | 7.1% | 6.2% |
| Mild lysstyrke | 35.7% | 18.8% |
| Lyssterk balanse | 35.7% | 43.8% |
| Lyssterk | 14.3% | 31.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 78.6% | 93.8% |
| Subtile farger | 14.3% | 6.2% |
| Balansert mykhet | 7.1% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 78.6% | 93.8% |
| Balansert | 14.3% | 6.2% |
| Klar og intens | 7.1% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 14.3% | 6.2% |
| Sterk kontrast | 21.4% | 31.2% |
| Uttalelse | 64.3% | 62.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 35.7% | 31.2% |
| Samstemt palett | 64.3% | 68.8% |
Hvilke verk av Tilman Riemenschneider er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Salome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Saint Elisabeth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Lawrence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Rudolf von Scherenbergs Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Mary Magdalen with two Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Four Evangelists, from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Saint Stephen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Tilman Riemenschneider-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2700 | 84.4% |
| telefoner | 500 | 15.6% |
I hvilke språk følges Tilman Riemenschneider?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 50.0% |
| French | 200 | 50.0% |
Hvor mange besøk per dag får Tilman Riemenschneider, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 100 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Tilman Riemenschneider
Hvilket verk av Tilman Riemenschneider har flest visninger?
- Adam and Eve først, med 400 visninger, som utgjør 25% av visningene. 8 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Tilman Riemenschneider på OriginalUniqueArt.com?
- 3200 besøk de siste tolv månedene: 1700 til kunstnersiden, 1500 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Tilman Riemenschneider?
- Publikum kommer fra enheter (84%) og telefoner (16%); enheter står for 84% av besøkene.
Hvilke verk av Tilman Riemenschneider treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Dramatisk intensitet (Stemning) får 56% av visningene for 33% av katalogen.