Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Luny på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Luny: nøkkeltall
Det mest viste verket er Off Dartmouth, Devon: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av visningene til Thomas Luny. Deretter Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth og Mount St Michael. Totalt 2500 besøk: 400 på kunstnersiden, 2100 på verkene. Publikum minker: 33% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1800 besøk. Én smak skiller seg ut: Lyssterk balanse (Lysstyrke) står for 54% av de besøkte, med kun 34% av katalogen.
Thomas Luny: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Thomas Luny som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Off Dartmouth, Devon
300 visninger · 12.5%
-
2
Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth
200 visninger · 8.3%
-
3
Mount St Michael
200 visninger · 8.3%
-
4
Battle of the nile august 1st at - (10pm), 1798
100 visninger · 4.2%
-
5
Fishermen unloading the catch with a merchant ship in calm water off brymer bay devon
100 visninger · 4.2%
-
6
Hms 'victory' Raking The 'salvador Del Mundo' At The Battle Of Cape St Vincent
100 visninger · 4.2%
-
7
Fishing Scene, Teignmouth Beach And The Ness, Devon
100 visninger · 4.2%
-
8
A Coastal Landscape With Fisherfolk On A Boat
100 visninger · 4.2%
-
9
The Battle Of Navarino
100 visninger · 4.2%
-
10
Sea Piece
100 visninger · 4.2%
Hvordan endrer publikummet til Thomas Luny seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 1500 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hvordan har verkene til Thomas Luny blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Thomas Luny?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 12.0% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 20.8% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 54.2% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 20.8% |
| Subtile farger | 36.0% | 29.2% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 29.2% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 20.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 55.6% | 70.0% |
| Jordnær | 37.8% | 20.0% |
| Mørke toner | 6.7% | 10.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 12.5% |
| Balansert | 56.0% | 45.8% |
| Klar og intens | 24.0% | 41.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 4.2% |
| Mild | 10.0% | 12.5% |
| Balansert | 14.0% | 20.8% |
| Sterk kontrast | 34.0% | 20.8% |
| Uttalelse | 34.0% | 41.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 8.3% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 8.3% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 28.0% | 20.8% |
| Samstemt palett | 46.0% | 62.5% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Thomas Luny gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Battle Of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victorious' Taking The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Burning Hulk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fire At Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victory' Raking The 's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Off the Squadron, Cowes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H.M.S. Victorious Taking Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yachting Off The Royal Yach… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of Algiers, 27th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Thomas Luny?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Thomas Luny ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Thomas Luny: korte svar
Hva er det mest viste verket til Thomas Luny?
- Off Dartmouth, Devon: 300 besøk, 12% av visningene til Thomas Luny. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Thomas Luny?
- 2500 de siste tolv månedene (400 på kunstnersiden, 2100 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Thomas Luny?
- Ja, Lyssterk balanse (Lysstyrke): 54% av besøkene for 34% av katalogen.