Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Girtin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Girtin: publikum i et nøtteskall
Durham Cathedral and Castle fanger flest blikk: 300 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 6% av alle visninger av Thomas Girtin på OriginalUniqueArt.com. Street in Weymouth, Dorset og View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf følger. Thomas Girtin har generert 5000 besøk: 400 på kunstnersiden og 4600 på enkeltverk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 4600 besøk. Publikum ser på enheter (100%). Publikum har en preferanse for Dempet (Fargemetning): 55% av besøkene, for 44% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Thomas Girtin som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Thomas Girtin som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 visninger · 5.7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 visninger · 5.7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 visninger · 3.8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 visninger · 3.8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 visninger · 3.8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 visninger · 3.8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 visninger · 3.8%
-
8
Morpeth Bridge
200 visninger · 3.8%
-
9
Appledore, Devon
200 visninger · 3.8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 visninger · 3.8%
Hvor mange ser på Thomas Girtin hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 4300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Thomas Girtin sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Thomas Girtin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 1.9% |
| Myk skygge | 4.0% | 3.8% |
| Mild lysstyrke | 18.0% | 18.9% |
| Lyssterk balanse | 56.0% | 49.1% |
| Lyssterk | 20.0% | 26.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 44.0% | 54.7% |
| Subtile farger | 34.0% | 30.2% |
| Balansert mykhet | 22.0% | 13.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 1.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 87.2% | 80.0% |
| Jordnær | 12.8% | 14.0% |
| Monokrom | 0.0% | 4.0% |
| Pastellfarger | 0.0% | 2.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 22.0% | 24.5% |
| Balansert | 66.0% | 67.9% |
| Klar og intens | 12.0% | 7.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.0% | 20.8% |
| Mild | 6.0% | 9.4% |
| Balansert | 12.0% | 11.3% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 30.2% |
| Uttalelse | 38.0% | 28.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 11.3% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 7.5% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 3.8% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 43.4% |
| Samstemt palett | 36.0% | 34.0% |
Hvilke verk av Thomas Girtin vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Warkworth Hermitage, Northu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guisborough Priory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Byland Abbey, Yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se Thomas Girtin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5000 | 100.0% |
I hvilke språk følger folk Thomas Girtin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange ser Thomas Girtin hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Thomas Girtin
Hvilke verk av Thomas Girtin vekker mest oppmerksomhet?
- Durham Cathedral and Castle, med 300 visninger (6% av alle visninger for Thomas Girtin). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Thomas Girtin på OriginalUniqueArt.com?
- 5000 besøk de siste tolv månedene: 400 på kunstnersiden og 4600 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på Thomas Girtin?
- Folk ser på Thomas Girtin på enheter (100%); enheter utgjør 100% av besøkene.
Hvilken type verk av Thomas Girtin foretrekker folk?
- Dempet (Fargemetning): 55% av besøkene, mot 44% av katalogen.