Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Couture på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Couture: nøkkeltall
Det mest viste verket er Engasjert frivillig og hans far. (Studie for en far og sønn): 2600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av visningene til Thomas Couture. Deretter Romerne under dekadansen og Romans of the Decadence (detail). Totalt 15500 besøk: 3800 på kunstnersiden, 11700 på verkene. Publikum vokser: 124% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 9000 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (70%), telefoner (23%) og nettbrett (7%). Én smak skiller seg ut: Melankolsk (Emosjonell tone) står for 66% av de besøkte, med kun 20% av katalogen.
Thomas Couture: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Thomas Couture som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Engasjert frivillig og hans far. (Studie for en far og sønn)
2600 visninger · 19.7%
-
2
Romerne under dekadansen
600 visninger · 4.5%
-
3
Romans of the Decadence (detail), 1847
500 visninger · 3.8%
-
4
Portrait of a Lady
500 visninger · 3.8%
-
5
Romans of the Decadence, 1847
400 visninger · 3.0%
-
6
Elève américaine peignant
400 visninger · 3.0%
-
7
The Realist
400 visninger · 3.0%
-
8
La Noblesse
400 visninger · 3.0%
-
9
Still Life with a Cornemuse
300 visninger · 2.3%
-
10
Etude de têtes (Titre d'usage)
300 visninger · 2.3%
Hvordan endrer publikummet til Thomas Couture seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 1600 | 7400 |
| Aug 2026 | 0 | 800 |
| Sep 2026 | 400 | 1300 |
| Oct 2026 | 1800 | 2000 |
Hvordan har verkene til Thomas Couture blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Thomas Couture?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Drømmende og romantisk | 26.7% | 60.3% |
| Dramatisk intensitet | 53.3% | 27.9% |
| Elegant | 6.7% | 5.9% |
| Harmonisk | 6.7% | 4.4% |
| Klassisk | 6.7% | 1.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 20.0% | 66.2% |
| Dramatisk | 20.0% | 13.2% |
| Ettertenksomt | 13.3% | 14.7% |
| Alvorstung | 33.3% | 0.0% |
| Kraftfullt | 0.0% | 5.9% |
| Rolig | 6.7% | 0.0% |
| Romantisk og varm | 6.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 46.0% | 41.7% |
| Myk skygge | 28.0% | 39.4% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 16.7% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 2.3% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 22.0% |
| Subtile farger | 32.0% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 18.0% | 18.9% |
| Tydelig fargepreg | 18.0% | 9.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 73.3% | 82.3% |
| Mørke toner | 17.8% | 11.3% |
| Nøytrale toner | 6.7% | 5.7% |
| Monokrom | 0.0% | 0.8% |
| Pastellfarger | 2.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.0% | 33.3% |
| Balansert | 38.0% | 62.1% |
| Klar og intens | 10.0% | 4.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 5.3% |
| Mild | 26.0% | 34.8% |
| Balansert | 22.0% | 16.7% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 22.7% |
| Uttalelse | 34.0% | 20.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 1.5% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 14.4% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 3.8% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 50.0% |
| Samstemt palett | 46.0% | 30.3% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Thomas Couture gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Romerne under dekadansen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 100 |
| Romans of the Decadence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 100 |
| Lust for Gold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Drummer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Noblesse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 100 |
| Portrait de jeune fille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La commandite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Prodigal Son | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Timon of Athens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Thomas Couture blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 10800 | 69.7% |
| telefoner | 3600 | 23.2% |
| nettbrett | 1100 | 7.1% |
Hvilke språk bruker publikummet til Thomas Couture?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 800 | 47.1% |
| English | 700 | 41.2% |
| Czech | 100 | 5.9% |
| Swedish | 100 | 5.9% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Thomas Couture ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 300 |
| Fri 16 Oct | 200 |
| Sat 17 Oct | 500 |
| Sun 18 Oct | 300 |
| Mon 19 Oct | 200 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 600 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 300 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Thomas Couture: korte svar
Hva er det mest viste verket til Thomas Couture?
- Engasjert frivillig og hans far. (Studie for en far og sønn): 2600 besøk, 20% av visningene til Thomas Couture. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Thomas Couture?
- 15500 de siste tolv månedene (3800 på kunstnersiden, 11700 på verkene).
Ser folk på Thomas Couture på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (70%), telefoner (23%) og nettbrett (7%); enheter leder med 70%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Thomas Couture?
- Ja, Melankolsk (Emosjonell tone): 66% av besøkene for 20% av katalogen.