Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Théodore Rousseau på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Théodore Rousseau: nøkkeltall
Det mest viste verket er The Forest in Winter at Sunset: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 14% av visningene til Théodore Rousseau. Deretter A Meadow Bordered by Trees og The Pond (La Mare). Totalt 4100 besøk: 900 på kunstnersiden, 3200 på verkene. Publikum minker: 33% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 3200 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (98%) og telefoner (2%). Én smak skiller seg ut: Fredfull (Emosjonell tone) står for 87% av de besøkte, med kun 40% av katalogen.
Théodore Rousseau: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Théodore Rousseau som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The Forest in Winter at Sunset, 1846
500 visninger · 13.9%
-
2
A Meadow Bordered by Trees, 1845
400 visninger · 11.1%
-
3
The Pond (La Mare), 1855
300 visninger · 8.3%
-
4
Landscape Study, 1830
300 visninger · 8.3%
-
5
The Church of Saint Lou d'Esserant in the Oise, 1828
200 visninger · 5.6%
-
6
Peasants Harvesting
200 visninger · 5.6%
-
7
Forest interior
200 visninger · 5.6%
-
8
Panoramic Landscape near the River Moselle, 1830
200 visninger · 5.6%
-
9
Untitled (D2WVZ6), 1852
100 visninger · 2.8%
-
10
The Great Oaks of the Vieux Bas-Breau, 1864
100 visninger · 2.8%
Hvordan endrer publikummet til Théodore Rousseau seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 800 | 2400 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hvordan har verkene til Théodore Rousseau blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Théodore Rousseau?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 40.0% | 60.0% |
| Harmonisk | 30.0% | 20.0% |
| Drømmende og romantisk | 20.0% | 13.3% |
| Naturlig inspirert | 10.0% | 6.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 40.0% | 86.7% |
| Rolig | 30.0% | 6.7% |
| Kraftfullt | 10.0% | 6.7% |
| Melankolsk | 10.0% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 10.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 28.0% | 44.4% |
| Myk skygge | 26.0% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 16.7% |
| Lyssterk balanse | 10.0% | 11.1% |
| Lyssterk | 2.0% | 2.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.0% | 11.1% |
| Subtile farger | 46.0% | 58.3% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 19.4% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 11.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 63.6% | 63.0% |
| Nøytrale toner | 21.2% | 18.5% |
| Mørke toner | 15.2% | 18.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 24.0% | 38.9% |
| Balansert | 72.0% | 58.3% |
| Klar og intens | 4.0% | 2.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 16.7% |
| Mild | 12.0% | 13.9% |
| Balansert | 8.0% | 13.9% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 2.8% |
| Uttalelse | 62.0% | 52.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.0% | 11.1% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 5.6% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 13.9% |
| Sterk fargeharmoni | 28.0% | 22.2% |
| Samstemt palett | 26.0% | 47.2% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Théodore Rousseau gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Forest in Winter at Sun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Elvlandskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Meadow Bordered by Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 0 |
| Hamlet in the Auvergne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Great Oaks of the Vieux… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond (La Mare) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Untitled (D2WVZ6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape in the Auvergne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Valley of Saint-Vincent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Théodore Rousseau blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4000 | 97.6% |
| telefoner | 100 | 2.4% |
Hvilke språk bruker publikummet til Théodore Rousseau?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Théodore Rousseau ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Théodore Rousseau: korte svar
Hva er det mest viste verket til Théodore Rousseau?
- The Forest in Winter at Sunset: 500 besøk, 14% av visningene til Théodore Rousseau. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Théodore Rousseau?
- 4100 de siste tolv månedene (900 på kunstnersiden, 3200 på verkene).
Ser folk på Théodore Rousseau på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (98%) og telefoner (2%); enheter leder med 98%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Théodore Rousseau?
- Ja, Fredfull (Emosjonell tone): 87% av besøkene for 40% av katalogen.