Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Stuart Davis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Stuart Davis: nøkkeltall
Det mest viste verket er Visa 1: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av visningene til Stuart Davis. Deretter Garage No. 1 og Study for ''Blips and Ifs''. Totalt 5400 besøk: 1100 på kunstnersiden, 4300 på verkene. Publikum minker: 43% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 4100 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (83%) og telefoner (17%). Én smak skiller seg ut: Balansert mykhet (Fargemetning) står for 28% av de besøkte, med kun 10% av katalogen.
Stuart Davis: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Stuart Davis som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Visa 1
300 visninger · 6.4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 visninger · 4.3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 visninger · 4.3%
-
4
Odol
100 visninger · 2.1%
-
5
The Mellow Pad
100 visninger · 2.1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 visninger · 2.1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 visninger · 2.1%
-
8
Composition, 1935
100 visninger · 2.1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 visninger · 2.1%
-
10
T View, 1951
100 visninger · 2.1%
Hvordan endrer publikummet til Stuart Davis seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3600 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hvordan har verkene til Stuart Davis blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Stuart Davis?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 8.5% |
| Myk skygge | 8.0% | 8.5% |
| Mild lysstyrke | 16.0% | 29.8% |
| Lyssterk balanse | 52.0% | 40.4% |
| Lyssterk | 18.0% | 12.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 36.0% | 21.3% |
| Subtile farger | 20.0% | 12.8% |
| Balansert mykhet | 10.0% | 27.7% |
| Tydelig fargepreg | 32.0% | 34.0% |
| Livlig farge | 2.0% | 4.3% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 51.2% | 31.7% |
| Jordnær | 17.1% | 31.7% |
| Mørke toner | 17.1% | 19.5% |
| Pastellfarger | 9.8% | 9.8% |
| Monokrom | 4.9% | 2.4% |
| Naturtoner | 0.0% | 2.4% |
| Varme toner | 0.0% | 2.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 28.0% | 17.0% |
| Balansert | 36.0% | 34.0% |
| Klar og intens | 36.0% | 48.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 23.4% |
| Mild | 8.0% | 12.8% |
| Balansert | 2.0% | 6.4% |
| Sterk kontrast | 8.0% | 6.4% |
| Uttalelse | 66.0% | 51.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.0% | 23.4% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 17.0% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 12.8% |
| Sterk fargeharmoni | 22.0% | 27.7% |
| Samstemt palett | 24.0% | 19.1% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Stuart Davis gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Stuart Davis blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4500 | 83.3% |
| telefoner | 900 | 16.7% |
Hvilke språk bruker publikummet til Stuart Davis?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Stuart Davis ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
Stuart Davis: korte svar
Hva er det mest viste verket til Stuart Davis?
- Visa 1: 300 besøk, 6% av visningene til Stuart Davis. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Stuart Davis?
- 5400 de siste tolv månedene (1100 på kunstnersiden, 4300 på verkene).
Ser folk på Stuart Davis på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (83%) og telefoner (17%); enheter leder med 83%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Stuart Davis?
- Ja, Balansert mykhet (Fargemetning): 28% av besøkene for 10% av katalogen.