Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Samuel Henry Gordon Alken på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Samuel Henry Gordon Alken: nøkkeltall
Det mest viste verket er Two Greyhounds Coursing A Hare: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 24% av visningene til Samuel Henry Gordon Alken. Deretter The Royal Mail in Deep Snow og Fox-hunt, The Death. Totalt 2300 besøk: 700 på kunstnersiden, 1600 på verkene. Toppmåned: Jul 2026 med 2000 besøk. Én smak skiller seg ut: Nøytrale toner (Fargepalett) står for 59% av de besøkte, med kun 34% av katalogen.
Samuel Henry Gordon Alken: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Samuel Henry Gordon Alken som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Two Greyhounds Coursing A Hare
500 visninger · 23.8%
-
2
The Royal Mail in Deep Snow
400 visninger · 19.0%
-
3
Fox-hunt, The Death
200 visninger · 9.5%
-
4
A Hunt In Full Cry Crossing The Path Of The York To London Coach
200 visninger · 9.5%
-
5
The Cambridgeshire Stakes, 1850
100 visninger · 4.8%
-
6
Saddling
100 visninger · 4.8%
-
7
The Cambridgeshire Stakes -, 1850
100 visninger · 4.8%
-
8
Stage Coach passing a meet outside an Inn
100 visninger · 4.8%
-
9
Breaking Covert; Full Cry; Over The Stile; The Death
100 visninger · 4.8%
-
10
A Coach And Four On The Open Road
100 visninger · 4.8%
Hvordan endrer publikummet til Samuel Henry Gordon Alken seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 300 |
Hvordan har verkene til Samuel Henry Gordon Alken blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Samuel Henry Gordon Alken?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 18.0% | 9.5% |
| Myk skygge | 26.0% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 52.4% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 9.5% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 38.1% |
| Subtile farger | 38.0% | 47.6% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 9.5% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 4.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 46.3% | 29.4% |
| Nøytrale toner | 34.2% | 58.8% |
| Mørke toner | 14.6% | 5.9% |
| Monokrom | 4.9% | 5.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 24.0% | 38.1% |
| Balansert | 62.0% | 57.1% |
| Klar og intens | 14.0% | 4.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 4.8% |
| Mild | 6.0% | 9.5% |
| Balansert | 12.0% | 14.3% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 9.5% |
| Uttalelse | 44.0% | 61.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.0% | 38.1% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 9.5% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 14.3% |
| Sterk fargeharmoni | 60.0% | 28.6% |
| Samstemt palett | 10.0% | 9.5% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Samuel Henry Gordon Alken gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drags of the Four-in-Hand C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cambridgeshire Stakes - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Cambridgeshire Stakes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hooked; And Reeling It In | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Over The Ditch; And Heading… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circus Pony And Clown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bull baiting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogs Fighting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Samuel Henry Gordon Alken?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Samuel Henry Gordon Alken ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Samuel Henry Gordon Alken: korte svar
Hva er det mest viste verket til Samuel Henry Gordon Alken?
- Two Greyhounds Coursing A Hare: 500 besøk, 24% av visningene til Samuel Henry Gordon Alken. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Samuel Henry Gordon Alken?
- 2300 de siste tolv månedene (700 på kunstnersiden, 1600 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Samuel Henry Gordon Alken?
- Ja, Nøytrale toner (Fargepalett): 59% av besøkene for 34% av katalogen.