Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Rosa Bonheur på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Rosa Bonheur: nøkkeltall
Det mest viste verket er The Horse Fair: 900 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av visningene til Rosa Bonheur. Deretter Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' og Head of a Donkey. Totalt 9500 besøk: 3700 på kunstnersiden, 5800 på verkene. Publikum vokser: 1367% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 4600 besøk. Publikums språk: German (36%), French (33%) og Swedish (9%). Enhetsfordeling for publikum: enheter (56%), telefoner (38%) og nettbrett (6%). Én smak skiller seg ut: Jordnære toner (Stemning) står for 39% av de besøkte, med kun 12% av katalogen.
Rosa Bonheur: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Rosa Bonheur som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The Horse Fair, 1852
900 visninger · 12.3%
-
2
Sheet of Studies for ''The Horse Fair''
900 visninger · 12.3%
-
3
Head of a Donkey
600 visninger · 8.2%
-
4
The Horse Fair, 1853
400 visninger · 5.5%
-
5
Plowing in the Nivernais, 1849
400 visninger · 5.5%
-
6
Lion in a Mountainous Landscape, 1880
300 visninger · 4.1%
-
7
A Limier Briquet Hound, 1880
300 visninger · 4.1%
-
8
Study for ''The Horse Fair''
300 visninger · 4.1%
-
9
Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026
300 visninger · 4.1%
-
10
Weaning the Calves, 1879
200 visninger · 2.7%
Hvordan endrer publikummet til Rosa Bonheur seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 3800 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 2700 | 1700 |
Hvordan har verkene til Rosa Bonheur blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Rosa Bonheur?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 25.0% | 41.7% |
| Jordnære toner | 12.5% | 38.9% |
| Naturlig inspirert | 25.0% | 13.9% |
| Harmonisk | 37.5% | 5.6% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 37.5% | 55.6% |
| Fredfull | 25.0% | 16.7% |
| Kraftfullt | 25.0% | 13.9% |
| Nostalgi preget av vemod | 12.5% | 11.1% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 2.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 20.5% |
| Myk skygge | 28.0% | 21.9% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 32.9% |
| Lyssterk balanse | 22.0% | 12.3% |
| Lyssterk | 10.0% | 12.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 20.5% |
| Subtile farger | 30.0% | 31.5% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 28.8% |
| Tydelig fargepreg | 24.0% | 19.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 39.5% | 56.9% |
| Nøytrale toner | 20.9% | 24.6% |
| Mørke toner | 20.9% | 15.4% |
| Monokrom | 16.3% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.3% | 3.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 24.0% | 19.2% |
| Balansert | 46.0% | 47.9% |
| Klar og intens | 30.0% | 32.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 32.0% | 21.9% |
| Mild | 20.0% | 27.4% |
| Balansert | 10.0% | 11.0% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 16.4% |
| Uttalelse | 20.0% | 23.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 6.9% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 8.2% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 28.8% |
| Samstemt palett | 52.0% | 56.2% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Rosa Bonheur gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Horse Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 400 |
| The Horse Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Weaning the Calves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Plowing in the Nivernais | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Going to Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Limier Briquet Hound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Highland Raid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Cattle at Rest on a Hillsid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Fair (study) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep by the Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Rosa Bonheur blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5300 | 55.8% |
| telefoner | 3600 | 37.9% |
| nettbrett | 600 | 6.3% |
Hvilke språk bruker publikummet til Rosa Bonheur?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 1200 | 36.4% |
| French | 1100 | 33.3% |
| Swedish | 300 | 9.1% |
| Spanish | 200 | 6.1% |
| Italian | 200 | 6.1% |
| English | 100 | 3.0% |
| Portuguese | 100 | 3.0% |
| Slovak | 100 | 3.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Rosa Bonheur ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 300 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 1000 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 400 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 300 |
| Sun 4 Oct | 600 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 1000 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 600 |
Rosa Bonheur: korte svar
Hva er det mest viste verket til Rosa Bonheur?
- The Horse Fair: 900 besøk, 12% av visningene til Rosa Bonheur. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Rosa Bonheur?
- 9500 de siste tolv månedene (3700 på kunstnersiden, 5800 på verkene).
Ser folk på Rosa Bonheur på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (56%), telefoner (38%) og nettbrett (6%); enheter leder med 56%.
Følges Rosa Bonheur på flere språk?
- Ja: German (36%), French (33%) og Swedish (9%). German leder med 36%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Rosa Bonheur?
- Ja, Jordnære toner (Stemning): 39% av besøkene for 12% av katalogen.