Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Robert Motherwell på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Robert Motherwell: hva et år med besøk viser
Elegy to the Spanish Republic No. 110 er det mest viste verket: 1100 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 16% av all oppmerksomhet rettet mot Robert Motherwell. Etterfølges av In Black and White No. - (2) og Scottish Ballad. Kunstnersiden fikk 3500 besøk og verkene 3000: 6500 totalt. Oppmerksomheten har økt med 91% fra Sep 2026 til Oct 2026. Oct 2026 var den travleste måneden med 2100 besøk. Besøkende ser på enheter (54%), telefoner (26%) og nettbrett (20%). De foretrekker Dramatisk intensitet (Stemning): 67% av besøk mot 33% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Robert Motherwell
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Robert Motherwell.
-
1
Elegy to the Spanish Republic No. 110, 1971
1100 visninger · 16.4%
-
2
In Black and White No. - (2)
1100 visninger · 16.4%
-
3
Scottish Ballad, 1990
500 visninger · 7.5%
-
4
Medusa 7, 1977
500 visninger · 7.5%
-
5
Iberia, 1958
400 visninger · 6.0%
-
6
Den Gyldne Fleece
300 visninger · 4.5%
-
7
The Homely Protestant, 1948
300 visninger · 4.5%
-
8
The Voyage: Ten Years After, 1961
200 visninger · 3.0%
-
9
Wall Painting III, 1952
200 visninger · 3.0%
-
10
The little spanish prison
200 visninger · 3.0%
Når besøker folk siden til Robert Motherwell?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1300 |
| Aug 2026 | 600 | 800 |
| Sep 2026 | 1000 | 100 |
| Oct 2026 | 1300 | 800 |
Når er verkene til Robert Motherwell åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Robert Motherwell?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 66.7% |
| Harmonisk | 33.3% | 16.7% |
| Elegant | 11.1% | 8.3% |
| Kraftfull | 11.1% | 5.6% |
| Minimalistisk | 11.1% | 2.8% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 66.7% | 61.1% |
| Dramatisk | 22.2% | 36.1% |
| Ettertenksomt | 11.1% | 2.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.2% | 9.5% |
| Myk skygge | 18.8% | 14.3% |
| Mild lysstyrke | 22.9% | 55.6% |
| Lyssterk balanse | 35.4% | 15.9% |
| Lyssterk | 16.7% | 4.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 39.6% | 46.0% |
| Subtile farger | 22.9% | 14.3% |
| Balansert mykhet | 12.5% | 4.8% |
| Tydelig fargepreg | 18.8% | 31.8% |
| Livlig farge | 6.2% | 3.2% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 45.5% | 31.8% |
| Jordnær | 29.5% | 33.3% |
| Mørke toner | 13.6% | 20.6% |
| Pastellfarger | 6.8% | 7.9% |
| Monokrom | 4.5% | 6.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 39.6% | 46.0% |
| Balansert | 29.2% | 15.9% |
| Klar og intens | 31.2% | 38.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 27.1% | 28.6% |
| Mild | 10.4% | 4.8% |
| Balansert | 4.2% | 3.2% |
| Sterk kontrast | 2.1% | 0.0% |
| Uttalelse | 56.2% | 63.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.1% | 6.3% |
| Mykt sammensatt palett | 14.6% | 27.0% |
| Balansert harmoni | 8.3% | 1.6% |
| Sterk fargeharmoni | 39.6% | 34.9% |
| Samstemt palett | 35.4% | 30.2% |
Hvilke verk av Robert Motherwell er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iberia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Elegy to the Spanish Republ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
| Mallarme's Swan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Black and White No. - (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 500 |
| Wall Painting III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Den Gyldne Fleece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Personnage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Reconciliation E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Elegy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Open No. 122 in Scarlet and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Robert Motherwell-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3500 | 53.8% |
| telefoner | 1700 | 26.2% |
| nettbrett | 1300 | 20.0% |
I hvilke språk følges Robert Motherwell?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 700 | 43.8% |
| Chinese | 200 | 12.5% |
| Arabic | 100 | 6.2% |
| Czech | 100 | 6.2% |
| Spanish | 100 | 6.2% |
| Japanese | 100 | 6.2% |
| Korean | 100 | 6.2% |
| Polish | 100 | 6.2% |
| Turkish | 100 | 6.2% |
Hvor mange besøk per dag får Robert Motherwell, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 600 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 1600 |
| Tue 27 Oct | 500 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 500 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 700 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov | 300 |
| Fri 6 Nov | 200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 600 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 1100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 1300 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 800 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 1500 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 100 |
Hva folk spør om angående Robert Motherwell
Hvilket verk av Robert Motherwell har flest visninger?
- Elegy to the Spanish Republic No. 110 først, med 1100 visninger, som utgjør 16% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Robert Motherwell på OriginalUniqueArt.com?
- 6500 besøk de siste tolv månedene: 3500 til kunstnersiden, 3000 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Robert Motherwell?
- Publikum kommer fra enheter (54%), telefoner (26%) og nettbrett (20%); enheter står for 54% av besøkene.
Hvilke verk av Robert Motherwell treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Dramatisk intensitet (Stemning) får 67% av visningene for 33% av katalogen.