Robert Heinecken Blikket på verket

1931 – 2006

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Robert Heinecken på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Robert Heinecken: hva et år med besøk viser

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 er det mest viste verket: 100 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 20% av all oppmerksomhet rettet mot Robert Heinecken. Etterfølges av Recto/Verso #7 og Are You Rea 12. Kunstnersiden fikk 400 besøk og verkene 500: 900 totalt. Oppmerksomheten er ned 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 800 besøk. De foretrekker Balansert harmoni (Fargeharmoni): 40% av besøk mot 12% av katalogen.

De 5 mest viste verkene til Robert Heinecken

Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Robert Heinecken.

  1. John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 1 John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, 1985 100 visninger · 20.0%
  2. Recto/Verso #7 2 Recto/Verso #7, 1988 100 visninger · 20.0%
  3. Are You Rea 12 3 Are You Rea 12, 1964 100 visninger · 20.0%
  4. Are You Rea 20 4 Are You Rea 20, 1964 100 visninger · 20.0%
  5. Are You Rea 9 5 Are You Rea 9, 1964 100 visninger · 20.0%

Når besøker folk siden til Robert Heinecken?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Data i en tabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026300500
Aug 20261000
Sep 202600

Når er verkene til Robert Heinecken åpne?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Robert Heinecken er mest sett, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Data i en tabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Are You Rea 16000000000000
Are You Rea 1000000000000
Are You Rea 14000000000000
Are You Rea 18000000000000
Are You Rea 10000000000000
Are You Rea 24000000000000
Are You Rea 23000000000000
Are You Rea 22000000000000
Are You Rea 5000000000000
Are You Rea 4000000000000

I hvilke språk følges Robert Heinecken?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Data i en tabell
SpråkBesøkningerDel
English100100.0%

Hvor mange besøk per dag får Robert Heinecken, og hva skjer videre?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Data i en tabell
DagBesøkninger
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct100
Mon 26 Oct0
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)100
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)200
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)0
Fri 13 Nov (prognose)0
Sat 14 Nov (prognose)0
Sun 15 Nov (prognose)200
Mon 16 Nov (prognose)0
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)0

Hva folk spør om angående Robert Heinecken

Hvilket verk av Robert Heinecken har flest visninger?

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 først, med 100 visninger, som utgjør 20% av visningene. 5 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til Robert Heinecken på OriginalUniqueArt.com?

900 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden, 500 til verkene.

Hvilke verk av Robert Heinecken treffer smaken til de besøkende?

Verk beskrevet som Balansert harmoni (Fargeharmoni) får 40% av visningene for 12% av katalogen.