Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Pieter van Lint på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Pieter van Lint: nøkkeltall
Det mest viste verket er The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av visningene til Pieter van Lint. Deretter St. jerome og Jephthae's Daughter. Totalt 800 besøk: 400 på kunstnersiden, 400 på verkene. Toppmåned: Jul 2026 med 600 besøk. Én smak skiller seg ut: Elegant (Stemning) står for 100% av de besøkte, med kun 6% av katalogen.
Pieter van Lint: de 6 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 6 verkene til Pieter van Lint som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).
200 visninger · 25.0%
-
2
St. jerome
200 visninger · 25.0%
-
3
Jephthae's Daughter, 1640
100 visninger · 12.5%
-
4
Christ and fhe Adulterous Woman
100 visninger · 12.5%
-
5
Mary magdalene.
100 visninger · 12.5%
-
6
The holy family
100 visninger · 12.5%
Hvordan endrer publikummet til Pieter van Lint seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 0 |
Hvordan har verkene til Pieter van Lint blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Pieter van Lint?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 87.5% | 0.0% |
| Elegant | 6.2% | 100.0% |
| Drømmende og romantisk | 6.2% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 50.0% | 0.0% |
| Melankolsk | 12.5% | 100.0% |
| Sjelelig oppløftende | 18.8% | 0.0% |
| Alvorstung | 12.5% | 0.0% |
| Romantisk og varm | 6.2% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 63.3% | 50.0% |
| Myk skygge | 36.7% | 50.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 33.3% | 0.0% |
| Subtile farger | 33.3% | 37.5% |
| Balansert mykhet | 23.3% | 50.0% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 82.6% | 87.5% |
| Mørke toner | 13.0% | 12.5% |
| Monokrom | 4.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 37.5% |
| Balansert | 40.0% | 62.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 13.3% | 0.0% |
| Mild | 33.3% | 37.5% |
| Balansert | 13.3% | 12.5% |
| Sterk kontrast | 33.3% | 50.0% |
| Uttalelse | 6.7% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 3.3% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 3.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 16.7% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 46.7% | 37.5% |
| Samstemt palett | 30.0% | 37.5% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Pieter van Lint gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Miracle of Saint John o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Repentant Sinners in front… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an unknown man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixion of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entry of Christ into Jerusa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus, Ceres, Proserpina… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Watering Hole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artemisia with the ashes of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Pieter van Lint?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 200 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Pieter van Lint ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Pieter van Lint: korte svar
Hva er det mest viste verket til Pieter van Lint?
- The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).: 200 besøk, 25% av visningene til Pieter van Lint. Listen går ned til rank 6.
Hvor mange besøk får Pieter van Lint?
- 800 de siste tolv månedene (400 på kunstnersiden, 400 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Pieter van Lint?
- Ja, Elegant (Stemning): 100% av besøkene for 6% av katalogen.