Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Pierre Soulages på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Pierre Soulages: nøkkeltall
Det mest viste verket er Komposisjon: 600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av visningene til Pierre Soulages. Deretter Etching No. 2 og Gouache 2004 B-7. Totalt 2300 besøk: 1300 på kunstnersiden, 1000 på verkene. Publikum vokser: 350% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1200 besøk. Én smak skiller seg ut: Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 33% av de besøkte, med kun 15% av katalogen.
Pierre Soulages: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Pierre Soulages som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
Hvordan endrer publikummet til Pierre Soulages seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
400
800
Aug 2026
0
0
Sep 2026
200
0
Oct 2026
700
200
Hvordan har verkene til Pierre Soulages blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Pierre Soulages?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Ettertenksomt
33.3%
40.0%
Anspent
33.3%
40.0%
Alvorstung
33.3%
20.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
51.8%
53.3%
Myk skygge
18.5%
6.7%
Mild lysstyrke
14.8%
33.3%
Lyssterk balanse
14.8%
6.7%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
85.2%
91.1%
Subtile farger
3.7%
2.2%
Balansert mykhet
11.1%
6.7%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Nøytrale toner
40.0%
50.0%
Jordnær
33.3%
37.5%
Monokrom
26.7%
12.5%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
88.9%
97.8%
Balansert
11.1%
2.2%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
33.3%
37.8%
Mild
7.4%
8.9%
Balansert
3.7%
0.0%
Sterk kontrast
11.1%
2.2%
Uttalelse
44.4%
51.1%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
18.5%
28.9%
Mykt sammensatt palett
11.1%
11.1%
Balansert harmoni
11.1%
24.4%
Sterk fargeharmoni
25.9%
11.1%
Samstemt palett
33.3%
24.4%
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Pierre Soulages gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Komposisjon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Peinture 222 x 314 cm, 24 f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peinture 81 x 60 cm, 16 oct…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Goudron sur verre 45.5 x 76…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Etching No. 2
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Peinture 195 x 130 cm, 30 o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peinture 195 x 130 cm, 1955
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Peinture 130 x 89 cm, 6 mar…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Lithographie No. 5
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Hvilke språk bruker publikummet til Pierre Soulages?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Språk
Besøkninger
Del
English
400
44.4%
Lithuanian
200
22.2%
German
100
11.1%
Spanish
100
11.1%
Italian
100
11.1%
Hvordan ser de daglige besøkene til Pierre Soulages ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
Dag
Besøkninger
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
100
Tue 20 Oct
100
Wed 21 Oct
0
Thu 22 Oct
1100
Fri 23 Oct
1500
Sat 24 Oct
300
Sun 25 Oct
100
Mon 26 Oct
600
Tue 27 Oct
500
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
100
Fri 30 Oct
100
Sat 31 Oct
100
Sun 1 Nov
100
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
100
Wed 4 Nov
0
Thu 5 Nov
0
Fri 6 Nov
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
0
Wed 25 Nov (prognose)
0
Thu 26 Nov (prognose)
0
Fri 27 Nov (prognose)
0
Pierre Soulages: korte svar
Hva er det mest viste verket til Pierre Soulages?
Komposisjon: 600 besøk, 12% av visningene til Pierre Soulages. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Pierre Soulages?
2300 de siste tolv månedene (1300 på kunstnersiden, 1000 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Pierre Soulages?
Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 33% av besøkene for 15% av katalogen.