Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Pierre Narcisse Guérin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Pierre Narcisse Guérin: nøkkeltall
Det mest viste verket er Aurora and Cephalus: 800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 40% av visningene til Pierre Narcisse Guérin. Deretter Dido og Aeneas og The artist's daughter. Totalt 2000 besøk: 100 på kunstnersiden, 1900 på verkene. Publikum vokser: 200% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1200 besøk. Én smak skiller seg ut: Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) står for 45% av de besøkte, med kun 11% av katalogen.
Pierre Narcisse Guérin: de 9 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 9 verkene til Pierre Narcisse Guérin som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Aurora and Cephalus, 1810
800 visninger · 40.0%
-
2
Dido og Aeneas, 1815
300 visninger · 15.0%
-
3
The artist's daughter
300 visninger · 15.0%
-
4
Study of a Nude Man, 1810
100 visninger · 5.0%
-
5
Clytemnestra and Agamemnon, 1822
100 visninger · 5.0%
-
6
Henri de la Rochejaquelin, 1817
100 visninger · 5.0%
-
7
Hermione and Oreste
100 visninger · 5.0%
-
8
Aeneas tells Dido the misfortunes of the Trojan city
100 visninger · 5.0%
-
9
Morpheus and Iris - Pierre-Narcisse Guérin, 2026
100 visninger · 5.0%
Hvordan endrer publikummet til Pierre Narcisse Guérin seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 1200 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 500 |
Hvordan har verkene til Pierre Narcisse Guérin blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Pierre Narcisse Guérin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 71.4% | 80.0% |
| Dramatisk | 14.3% | 20.0% |
| Mysteriefylt | 14.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 27.8% | 20.0% |
| Myk skygge | 44.4% | 60.0% |
| Mild lysstyrke | 27.8% | 20.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 27.8% | 55.0% |
| Subtile farger | 22.2% | 5.0% |
| Balansert mykhet | 38.9% | 30.0% |
| Tydelig fargepreg | 11.1% | 10.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 70.6% | 73.7% |
| Mørke toner | 23.5% | 26.3% |
| Nøytrale toner | 5.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 27.8% | 55.0% |
| Balansert | 61.1% | 40.0% |
| Klar og intens | 11.1% | 5.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 16.7% | 10.0% |
| Balansert | 11.1% | 5.0% |
| Sterk kontrast | 22.2% | 55.0% |
| Uttalelse | 50.0% | 30.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 11.1% | 45.0% |
| Mykt sammensatt palett | 27.8% | 5.0% |
| Balansert harmoni | 5.6% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 35.0% |
| Samstemt palett | 5.6% | 15.0% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Pierre Narcisse Guérin gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurora and Cephalus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Dido og Aeneas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| The Return of Marcus Sextus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Napoleon Pardoning the Rebe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sappho on the Leucadian Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris - Pierre-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henri de la Rochejaquelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clytemnestra and Agamemnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Pierre Narcisse Guérin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Pierre Narcisse Guérin ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 200 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
Pierre Narcisse Guérin: korte svar
Hva er det mest viste verket til Pierre Narcisse Guérin?
- Aurora and Cephalus: 800 besøk, 40% av visningene til Pierre Narcisse Guérin. Listen går ned til rank 9.
Hvor mange besøk får Pierre Narcisse Guérin?
- 2000 de siste tolv månedene (100 på kunstnersiden, 1900 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Pierre Narcisse Guérin?
- Ja, Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 45% av besøkene for 11% av katalogen.