Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Pierre Adolphe Valette på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Pierre Adolphe Valette: publikum i et nøtteskall
Albert Square, Manchester fanger flest blikk: 200 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 22% av alle visninger av Pierre Adolphe Valette på OriginalUniqueArt.com. India House, Manchester og Romiley følger. Pierre Adolphe Valette har generert 1300 besøk: 500 på kunstnersiden og 800 på enkeltverk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1100 besøk. Publikum har en preferanse for Nøytrale toner (Fargepalett): 80% av besøkene, for 30% av kunstnerens katalog.
De 8 verkene til Pierre Adolphe Valette som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 8 verkene til Pierre Adolphe Valette som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Albert Square, Manchester, 1910
200 visninger · 22.2%
-
2
India House, Manchester, 1912
100 visninger · 11.1%
-
3
Romiley, 1916
100 visninger · 11.1%
-
4
Rowley Smart, 1925
100 visninger · 11.1%
-
5
Study of a 'Cab at All Saints', 1911
100 visninger · 11.1%
-
6
York Street Leading to Charles Street, Manchester, 1913
100 visninger · 11.1%
-
7
May Aimee Smith, 1918
100 visninger · 11.1%
-
8
Girl at Her Toilet
100 visninger · 11.1%
Hvor mange ser på Pierre Adolphe Valette hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Pierre Adolphe Valette sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Pierre Adolphe Valette?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 3.5% | 11.1% |
| Myk skygge | 24.1% | 22.2% |
| Mild lysstyrke | 58.6% | 55.6% |
| Lyssterk balanse | 13.8% | 11.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 75.9% | 88.9% |
| Subtile farger | 6.9% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 17.2% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 55.0% | 20.0% |
| Nøytrale toner | 30.0% | 80.0% |
| Monokrom | 15.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 51.7% | 77.8% |
| Balansert | 48.3% | 22.2% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 34.5% | 33.3% |
| Mild | 27.6% | 11.1% |
| Balansert | 17.2% | 22.2% |
| Sterk kontrast | 6.9% | 22.2% |
| Uttalelse | 13.8% | 11.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.9% | 11.1% |
| Mykt sammensatt palett | 20.7% | 22.2% |
| Balansert harmoni | 13.8% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 41.4% | 33.3% |
| Samstemt palett | 17.2% | 22.2% |
Hvilke verk av Pierre Adolphe Valette vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figures by a Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| India House, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers and Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Albert Square, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Castlegate, Salford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowley Smart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Pierre Adolphe Valette?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 300 | 60.0% |
| English | 200 | 40.0% |
Hvor mange ser Pierre Adolphe Valette hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Pierre Adolphe Valette
Hvilke verk av Pierre Adolphe Valette vekker mest oppmerksomhet?
- Albert Square, Manchester, med 200 visninger (22% av alle visninger for Pierre Adolphe Valette). Rangeringen ovenfor viser 8 verk.
Hvor mange ser på Pierre Adolphe Valette på OriginalUniqueArt.com?
- 1300 besøk de siste tolv månedene: 500 på kunstnersiden og 800 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Pierre Adolphe Valette foretrekker folk?
- Nøytrale toner (Fargepalett): 80% av besøkene, mot 30% av katalogen.