Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Petrus Van Schendel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Petrus Van Schendel: publikum i et nøtteskall
A market scene by candlelight fanger flest blikk: 500 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 33% av alle visninger av Petrus Van Schendel på OriginalUniqueArt.com. Moonlit Market in the Hague og Nocturnal Marine følger. Petrus Van Schendel har generert 1400 besøk: 200 på kunstnersiden og 1200 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 300% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 900 besøk. Publikum har en preferanse for Nostalgi preget (Stemning): 100% av besøkene, for 5% av kunstnerens katalog.
De 8 verkene til Petrus Van Schendel som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 8 verkene til Petrus Van Schendel som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
A market scene by candlelight
500 visninger · 33.3%
-
2
Moonlit Market in the Hague
300 visninger · 20.0%
-
3
Nocturnal Marine
200 visninger · 13.3%
-
4
The accusation
100 visninger · 6.7%
-
5
Night market
100 visninger · 6.7%
-
6
The Night Market, 1836
100 visninger · 6.7%
-
7
A market stall by moonlight
100 visninger · 6.7%
-
8
The candlelit market
100 visninger · 6.7%
Hvor mange ser på Petrus Van Schendel hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 300 |
Hvor ofte blir verkene til Petrus Van Schendel sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Petrus Van Schendel?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 79.0% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 5.3% | 100.0% |
| Drømmende og romantisk | 10.5% | 0.0% |
| Klassisk | 5.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 26.3% | 100.0% |
| Romantisk og varm | 26.3% | 0.0% |
| Dramatisk | 15.8% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 15.8% | 0.0% |
| Alvorstung | 10.5% | 0.0% |
| Trøstende og trygg | 5.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 82.6% | 93.3% |
| Myk skygge | 8.7% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 6.5% | 6.7% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 2.2% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 65.2% | 46.7% |
| Subtile farger | 19.6% | 20.0% |
| Balansert mykhet | 13.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 2.2% | 33.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 88.2% | 66.7% |
| Mørke toner | 8.8% | 33.3% |
| Nøytrale toner | 2.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 73.9% | 60.0% |
| Balansert | 26.1% | 40.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 39.1% | 26.7% |
| Mild | 21.7% | 53.3% |
| Balansert | 10.9% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 13.0% | 13.3% |
| Uttalelse | 15.2% | 6.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.7% | 6.7% |
| Mykt sammensatt palett | 8.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.5% | 6.7% |
| Sterk fargeharmoni | 56.5% | 53.3% |
| Samstemt palett | 19.6% | 33.3% |
Hvilke verk av Petrus Van Schendel vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Elisabeth de Gr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria Catharina… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portreait of a man, possibl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a woman, possib… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Christiaan Bern… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotterdam, Fruit Market at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before the ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish Seller at an Evening m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Antwerp Market by Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Petrus Van Schendel?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 100 | 100.0% |
Hvor mange ser Petrus Van Schendel hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Petrus Van Schendel
Hvilke verk av Petrus Van Schendel vekker mest oppmerksomhet?
- A market scene by candlelight, med 500 visninger (33% av alle visninger for Petrus Van Schendel). Rangeringen ovenfor viser 8 verk.
Hvor mange ser på Petrus Van Schendel på OriginalUniqueArt.com?
- 1400 besøk de siste tolv månedene: 200 på kunstnersiden og 1200 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Petrus Van Schendel foretrekker folk?
- Nostalgi preget (Stemning): 100% av besøkene, mot 5% av katalogen.