Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Otto Dix på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Otto Dix: hva et år med besøk viser
Portrett av Journalisten Sylvia Von Harden er det mest viste verket: 12700 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 24% av all oppmerksomhet rettet mot Otto Dix. Etterfølges av The Skat Players og Flandern. Kunstnersiden fikk 20300 besøk og verkene 19900: 40200 totalt. Oppmerksomheten har økt med 64% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 18700 besøk. Besøkende leser på French (23%), German (19%) og Polish (19%). Besøkende kommer fra France (20%), Poland (20%) og Germany (17%). Besøkende ser på enheter (55%), telefoner (40%) og nettbrett (5%). De foretrekker Tydelig fargepreg (Fargemetning): 38% av besøk mot 8% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Otto Dix
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Otto Dix.
-
1
Portrett av Journalisten Sylvia Von Harden, 1926
12700 visninger · 24.3%
-
2
The Skat Players, 1920
6000 visninger · 11.5%
-
3
Flandern
2300 visninger · 4.4%
-
4
Tre prostituerte på gaten, 1925
2100 visninger · 4.0%
-
5
Portrait of the Painter Franz Radziwill
1000 visninger · 1.9%
-
6
Triptychon Der Krieg (War Triptych)
1000 visninger · 1.9%
-
7
Metropolis
1000 visninger · 1.9%
-
8
The Seven Cardinal Sins
900 visninger · 1.7%
-
9
To Beauty, 1922
800 visninger · 1.5%
-
10
Self-Portrait as a Soldier
800 visninger · 1.5%
Når besøker folk siden til Otto Dix?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 3800 | 14900 |
| Aug 2026 | 1200 | 2600 |
| Sep 2026 | 5700 | 900 |
| Oct 2026 | 9600 | 1200 |
Når er verkene til Otto Dix åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Otto Dix?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 100.0% | 97.3% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 2.0% |
| Elegant | 0.0% | 0.3% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 0.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 50.0% | 68.5% |
| Alvorstung | 0.0% | 18.5% |
| Dramatisk | 25.0% | 7.7% |
| Anspent | 25.0% | 3.0% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 1.3% |
| Trøstende og trygg | 0.0% | 0.7% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 0.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 18.0% | 12.0% |
| Myk skygge | 22.0% | 31.9% |
| Mild lysstyrke | 28.0% | 47.2% |
| Lyssterk balanse | 22.0% | 6.5% |
| Lyssterk | 10.0% | 2.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 26.4% |
| Subtile farger | 30.0% | 26.0% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 9.9% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 37.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 29.7% | 44.9% |
| Mørke toner | 18.9% | 44.0% |
| Nøytrale toner | 48.6% | 8.5% |
| Monokrom | 0.0% | 1.8% |
| Pastellfarger | 2.7% | 0.4% |
| Naturtoner | 0.0% | 0.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.0% | 30.4% |
| Balansert | 46.0% | 32.1% |
| Klar og intens | 14.0% | 37.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 3.1% |
| Mild | 8.0% | 8.6% |
| Balansert | 16.0% | 7.3% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 41.7% |
| Uttalelse | 44.0% | 39.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.0% | 37.1% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 4.2% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 8.4% |
| Sterk fargeharmoni | 24.0% | 15.1% |
| Samstemt palett | 22.0% | 35.2% |
Hvilke verk av Otto Dix er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrett av Journalisten Sy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1600 | 700 | 500 | 100 |
| Flandern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 300 | 0 | 0 |
| The Skat Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 | 200 |
| Trench Warfare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nelly among Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Metropolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The Seven Cardinal Sins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Newborn Baby on Hands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pragerstrasse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Otto Dix-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 22100 | 55.0% |
| telefoner | 15900 | 39.6% |
| nettbrett | 2200 | 5.5% |
I hvilke språk følges Otto Dix?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 2200 | 22.9% |
| German | 1800 | 18.8% |
| Polish | 1800 | 18.8% |
| English | 1400 | 14.6% |
| Italian | 500 | 5.2% |
| Portuguese | 400 | 4.2% |
| Greek | 200 | 2.1% |
| Japanese | 200 | 2.1% |
| Russian | 200 | 2.1% |
| Bulgarian | 100 | 1.0% |
Hvor mange besøk per dag får Otto Dix, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 11 Oct | 1200 |
| Mon 12 Oct | 1000 |
| Tue 13 Oct | 700 |
| Wed 14 Oct | 1100 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct | 900 |
| Sat 17 Oct | 1100 |
| Sun 18 Oct | 1800 |
| Mon 19 Oct | 1400 |
| Tue 20 Oct | 1200 |
| Wed 21 Oct | 1300 |
| Thu 22 Oct | 2300 |
| Fri 23 Oct | 1100 |
| Sat 24 Oct | 700 |
| Sun 25 Oct | 900 |
| Mon 26 Oct | 1500 |
| Tue 27 Oct | 1600 |
| Wed 28 Oct | 900 |
| Thu 29 Oct | 1600 |
| Fri 30 Oct | 1600 |
| Sat 31 Oct | 700 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1500 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 1400 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 1700 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 1400 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 1000 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 1600 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 1600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 1500 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1400 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 1900 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 1500 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 1000 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 1700 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 1700 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 1600 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1500 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 2000 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 1600 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 1100 |
Hva folk spør om angående Otto Dix
Hvilket verk av Otto Dix har flest visninger?
- Portrett av Journalisten Sylvia Von Harden først, med 12700 visninger, som utgjør 24% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Otto Dix på OriginalUniqueArt.com?
- 40200 besøk de siste tolv månedene: 20300 til kunstnersiden, 19900 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Otto Dix?
- Publikum kommer fra enheter (55%), telefoner (40%) og nettbrett (5%); enheter står for 55% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til Otto Dix?
- French (23%), German (19%) og Polish (19%); French utgjør 23%.
Hvilke verk av Otto Dix treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Tydelig fargepreg (Fargemetning) får 38% av visningene for 8% av katalogen.