Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Osias Beert på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Osias Beert: nøkkeltall
Det mest viste verket er Fleurs, fruits, vases et autres objets: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 38% av visningene til Osias Beert. Deretter Still Life with Artichoke, Fruit in Kraak Porcelain Ware, a Salt Cellar/Pepper Castor, Osias Beert (I), c. 1605 - c. 1615 og Banquet Still Life, Osias Beert (I) (follower of), c. 1620 - c. 1650. Totalt 1500 besøk: 900 på kunstnersiden, 600 på verkene. Publikum minker: 50% færre besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1200 besøk. Én smak skiller seg ut: Luksuriøs og overdådig (Stemning) står for 100% av de besøkte, med kun 25% av katalogen.
Osias Beert: de 6 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 6 verkene til Osias Beert som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Fleurs, fruits, vases et autres objets
300 visninger · 37.5%
-
2
Still Life with Artichoke, Fruit in Kraak Porcelain Ware, a Salt Cellar/Pepper Castor, Osias Beert (I), c. 1605 - c. 1615, 1615
100 visninger · 12.5%
-
3
Banquet Still Life, Osias Beert (I) (follower of), c. 1620 - c. 1650, 1650
100 visninger · 12.5%
-
4
a still life of porcelain vessels containing sweets, pewter plates bearing sweets and chestnuts, three pieces of glassware and a bread roll on a table draped with a mauve cloth
100 visninger · 12.5%
-
5
Nature morte au poulet et aux friandises
100 visninger · 12.5%
-
6
Still life with flowers
100 visninger · 12.5%
Hvordan endrer publikummet til Osias Beert seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Hvordan har verkene til Osias Beert blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Osias Beert?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 50.0% | 0.0% |
| Luksuriøs og overdådig | 25.0% | 100.0% |
| Klassisk | 25.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 25.0% | 100.0% |
| Ettertenksomt | 50.0% | 0.0% |
| Lystig | 25.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 70.5% | 100.0% |
| Myk skygge | 20.4% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 6.8% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 2.3% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 31.8% | 25.0% |
| Subtile farger | 45.5% | 75.0% |
| Balansert mykhet | 22.7% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 63.6% | 100.0% |
| Balansert | 34.1% | 0.0% |
| Klar og intens | 2.3% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 11.4% | 37.5% |
| Mild | 22.7% | 37.5% |
| Balansert | 13.6% | 12.5% |
| Sterk kontrast | 20.4% | 12.5% |
| Uttalelse | 31.8% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.5% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.3% | 12.5% |
| Balansert harmoni | 6.8% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 70.5% | 75.0% |
| Samstemt palett | 15.9% | 12.5% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Osias Beert gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life with oysters and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fleurs, fruits, vases et au… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Still-Life with Cherries an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Cherries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Oysters, Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basket of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Various Ves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Flowers in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with flowers, fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basket of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Osias Beert?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Osias Beert ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 200 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Osias Beert: korte svar
Hva er det mest viste verket til Osias Beert?
- Fleurs, fruits, vases et autres objets: 300 besøk, 38% av visningene til Osias Beert. Listen går ned til rank 6.
Hvor mange besøk får Osias Beert?
- 1500 de siste tolv månedene (900 på kunstnersiden, 600 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Osias Beert?
- Ja, Luksuriøs og overdådig (Stemning): 100% av besøkene for 25% av katalogen.