Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Ödön Márffy på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Ödön Márffy: publikum i et nøtteskall
Still-life With Flowers - fanger flest blikk: 200 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 10% av alle visninger av Ödön Márffy på OriginalUniqueArt.com. Old Custom-house At Vác og Girl From Nyerges følger. Ödön Márffy har generert 2400 besøk: 600 på kunstnersiden og 1800 på enkeltverk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 2000 besøk. Publikum har en preferanse for Balansert harmoni (Fargeharmoni): 29% av besøkene, for 16% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Ödön Márffy som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Ödön Márffy som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Still-life With Flowers -
200 visninger · 9.5%
-
2
Old Custom-house At Vác
200 visninger · 9.5%
-
3
Girl From Nyerges
200 visninger · 9.5%
-
4
View From The Window
200 visninger · 9.5%
-
5
Still-life With Flowers
100 visninger · 4.8%
-
6
Girl In The Grass
100 visninger · 4.8%
-
7
Self-portrait With Red And Blue Scarf
100 visninger · 4.8%
-
8
Self-portrait -
100 visninger · 4.8%
-
9
Gossip
100 visninger · 4.8%
-
10
Composition With Nudes
100 visninger · 4.8%
Hvor mange ser på Ödön Márffy hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 300 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Ödön Márffy sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Ödön Márffy?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 20.0% | 19.1% |
| Myk skygge | 28.0% | 33.3% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 28.6% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 14.3% |
| Lyssterk | 2.0% | 4.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 12.0% | 14.3% |
| Subtile farger | 32.0% | 28.6% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 26.0% | 23.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 54.5% | 55.0% |
| Mørke toner | 22.7% | 25.0% |
| Nøytrale toner | 20.4% | 20.0% |
| Naturtoner | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.0% | 4.8% |
| Balansert | 60.0% | 71.4% |
| Klar og intens | 26.0% | 23.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 4.8% |
| Mild | 32.0% | 23.8% |
| Balansert | 16.0% | 14.3% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 19.1% |
| Uttalelse | 26.0% | 38.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 22.0% | 14.3% |
| Mykt sammensatt palett | 22.0% | 23.8% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 28.6% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 28.6% |
| Samstemt palett | 8.0% | 4.8% |
Hvilke verk av Ödön Márffy vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peaches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman With Lace Kerchief | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Endre Ady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats At The Balaton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Siesta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dynamic Sefl-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers On The Bench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Ödön Márffy?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 300 | 100.0% |
Hvor mange ser Ödön Márffy hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 300 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Ödön Márffy
Hvilke verk av Ödön Márffy vekker mest oppmerksomhet?
- Still-life With Flowers -, med 200 visninger (10% av alle visninger for Ödön Márffy). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Ödön Márffy på OriginalUniqueArt.com?
- 2400 besøk de siste tolv månedene: 600 på kunstnersiden og 1800 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Ödön Márffy foretrekker folk?
- Balansert harmoni (Fargeharmoni): 29% av besøkene, mot 16% av katalogen.