Nicolas Lancret Publikum og toppverk

1689 – 1743

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Nicolas Lancret på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Nicolas Lancret: nøkkeltall

Det mest viste verket er Spring: 1100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 10% av visningene til Nicolas Lancret. Deretter Lady and Gentleman with two Girls and a Servant og L'Innocence. Totalt 12600 besøk: 1700 på kunstnersiden, 10900 på verkene. Publikum vokser: 57% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 8600 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (82%), telefoner (14%) og nettbrett (4%). Én smak skiller seg ut: Dempet (Fargemetning) står for 37% av de besøkte, med kun 22% av katalogen.

Nicolas Lancret: de 10 mest viste verkene

Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Nicolas Lancret som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1100 visninger · 9.7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 visninger · 7.1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 visninger · 4.4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 visninger · 3.5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 visninger · 3.5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 visninger · 3.5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 visninger · 3.5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 visninger · 2.7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 visninger · 2.7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 visninger · 2.7%

Hvordan endrer publikummet til Nicolas Lancret seg fra måned til måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007900
Aug 20262001200
Sep 20266001600

Hvordan har verkene til Nicolas Lancret blitt sett i løpet av året?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Nicolas Lancret gjennom året?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring000000000110000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Nicolas Lancret blitt sett?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
EnhetBesøkningerDel
enheter1030081.7%
telefoner180014.3%
nettbrett5004.0%

Hvilke språk bruker publikummet til Nicolas Lancret?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SpråkBesøkningerDel
Chinese50071.4%
English20028.6%

Hvordan ser de daglige besøkene til Nicolas Lancret ut, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tallene
DagBesøkninger
Fri 2 Oct300
Sat 3 Oct100
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct100
Tue 6 Oct100
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct100
Fri 9 Oct100
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct200
Mon 12 Oct100
Tue 13 Oct300
Wed 14 Oct500
Thu 15 Oct400
Fri 16 Oct100
Sat 17 Oct100
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct300
Tue 20 Oct400
Wed 21 Oct500
Thu 22 Oct700
Fri 23 Oct (prognose)300
Sat 24 Oct (prognose)100
Sun 25 Oct (prognose)100
Mon 26 Oct (prognose)300
Tue 27 Oct (prognose)500
Wed 28 Oct (prognose)600
Thu 29 Oct (prognose)700
Fri 30 Oct (prognose)400
Sat 31 Oct (prognose)100
Sun 1 Nov (prognose)100
Mon 2 Nov (prognose)400
Tue 3 Nov (prognose)600
Wed 4 Nov (prognose)700
Thu 5 Nov (prognose)900
Fri 6 Nov (prognose)400
Sat 7 Nov (prognose)200
Sun 8 Nov (prognose)200
Mon 9 Nov (prognose)400
Tue 10 Nov (prognose)700
Wed 11 Nov (prognose)800
Thu 12 Nov (prognose)1000

Nicolas Lancret: korte svar

Hva er det mest viste verket til Nicolas Lancret?

Spring: 1100 besøk, 10% av visningene til Nicolas Lancret. Listen går ned til rank 10.

Hvor mange besøk får Nicolas Lancret?

12600 de siste tolv månedene (1700 på kunstnersiden, 10900 på verkene).

Ser folk på Nicolas Lancret på en telefon eller en datamaskin?

På begge: enheter (82%), telefoner (14%) og nettbrett (4%); enheter leder med 82%.

Foretrekker publikum en bestemt type verk av Nicolas Lancret?

Ja, Dempet (Fargemetning): 37% av besøkene for 22% av katalogen.