Nicolas De Staël Publikum og toppverk

1914 – 1955

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Nicolas De Staël på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Nicolas De Staël: nøkkeltall

Det mest viste verket er Honfleur: 900 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 43% av visningene til Nicolas De Staël. Deretter Composition og Landschaft. Totalt 3000 besøk: 1000 på kunstnersiden, 2000 på verkene. Publikum vokser: 133% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1000 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (67%), telefoner (27%) og nettbrett (7%). Én smak skiller seg ut: Balansert harmoni (Fargeharmoni) står for 90% av de besøkte, med kun 32% av katalogen.

Nicolas De Staël: de 4 mest viste verkene

Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 4 verkene til Nicolas De Staël som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.

  1. Honfleur 1 Honfleur 900 visninger · 42.9%
  2. Composition 2 Composition 700 visninger · 33.3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 visninger · 14.3%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 visninger · 9.5%

Hvordan endrer publikummet til Nicolas De Staël seg fra måned til måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
MånedKunstnersideVerksider
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20261000
Jul 2026400600
Aug 20260900
Sep 2026100200
Oct 2026400300

Hvordan har verkene til Nicolas De Staël blitt sett i løpet av året?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Nicolas De Staël gjennom året?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tallene
KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Honfleur00000000300200200200
Composition0000000005000100
Musicians000000000000
Composition en Bleu00000000020000
Le chemin difficile (The Di…000000000000
Landscape000000000000
Landscape000000000000
Flowers000000000000
Le Parc de Sceaux000000000000
Nocturne000000000000

Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Nicolas De Staël blitt sett?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
EnhetBesøkningerDel
enheter200066.7%
telefoner80026.7%
nettbrett2006.7%

Hvilke språk bruker publikummet til Nicolas De Staël?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SpråkBesøkningerDel
Arabic10033.3%
English10033.3%
French10033.3%

Hvordan ser de daglige besøkene til Nicolas De Staël ut, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tallene
DagBesøkninger
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct0
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct100
Fri 30 Oct200
Sat 31 Oct200
Sun 1 Nov500
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)100
Fri 6 Nov (prognose)300
Sat 7 Nov (prognose)300
Sun 8 Nov (prognose)700
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)200
Fri 13 Nov (prognose)400
Sat 14 Nov (prognose)400
Sun 15 Nov (prognose)900
Mon 16 Nov (prognose)0
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)0
Thu 19 Nov (prognose)200
Fri 20 Nov (prognose)400
Sat 21 Nov (prognose)400
Sun 22 Nov (prognose)1000

Nicolas De Staël: korte svar

Hva er det mest viste verket til Nicolas De Staël?

Honfleur: 900 besøk, 43% av visningene til Nicolas De Staël. Listen går ned til rank 4.

Hvor mange besøk får Nicolas De Staël?

3000 de siste tolv månedene (1000 på kunstnersiden, 2000 på verkene).

Ser folk på Nicolas De Staël på en telefon eller en datamaskin?

På begge: enheter (67%), telefoner (27%) og nettbrett (7%); enheter leder med 67%.

Foretrekker publikum en bestemt type verk av Nicolas De Staël?

Ja, Balansert harmoni (Fargeharmoni): 90% av besøkene for 32% av katalogen.