Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Niccolò Dell' Abbate på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Niccolò Dell' Abbate: hva et år med besøk viser
The Continence of Scipio er det mest viste verket: 100 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 25% av all oppmerksomhet rettet mot Niccolò Dell' Abbate. Etterfølges av Stag Hunt og Chimney breast. Kunstnersiden fikk 400 besøk og verkene 400: 800 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 700 besøk. De foretrekker Subtile farger (Fargemetning): 75% av besøk mot 43% av katalogen.
De 4 mest viste verkene til Niccolò Dell' Abbate
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Niccolò Dell' Abbate.
Når besøker folk siden til Niccolò Dell' Abbate?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når er verkene til Niccolò Dell' Abbate åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Niccolò Dell' Abbate?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 33.3% | 50.0% |
| Ettertenksomt | 33.3% | 50.0% |
| Mysteriefylt | 33.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 50.0% | 75.0% |
| Myk skygge | 28.6% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 14.3% | 25.0% |
| Lyssterk balanse | 7.1% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 42.9% | 25.0% |
| Subtile farger | 42.9% | 75.0% |
| Balansert mykhet | 14.3% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 50.0% | 25.0% |
| Balansert | 50.0% | 75.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 21.4% | 25.0% |
| Balansert | 21.4% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 21.4% | 25.0% |
| Uttalelse | 35.7% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.3% | 25.0% |
| Mykt sammensatt palett | 7.1% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 21.4% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 42.9% | 50.0% |
| Samstemt palett | 14.3% | 0.0% |
Hvilke verk av Niccolò Dell' Abbate er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rape of Proserpine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continence of Scipio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stag Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus and Eurydice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chimney breast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Concert Three Ladies Sing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chimney breast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (557) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus seated | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a gentleman wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Niccolò Dell' Abbate?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Niccolò Dell' Abbate, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Niccolò Dell' Abbate
Hvilket verk av Niccolò Dell' Abbate har flest visninger?
- The Continence of Scipio først, med 100 visninger, som utgjør 25% av visningene. 4 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Niccolò Dell' Abbate på OriginalUniqueArt.com?
- 800 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden, 400 til verkene.
Hvilke verk av Niccolò Dell' Abbate treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Subtile farger (Fargemetning) får 75% av visningene for 43% av katalogen.