Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Neo Rauch på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Neo Rauch: hva et år med besøk viser
Untitled (599) er det mest viste verket: 1500 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 44% av all oppmerksomhet rettet mot Neo Rauch. Etterfølges av Untitled (472) og Der Hirt. Kunstnersiden fikk 1500 besøk og verkene 2900: 4400 totalt. Oppmerksomheten er ned 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 3100 besøk. Besøkende ser på telefoner (66%), enheter (30%) og nettbrett (5%). De foretrekker Dempet (Fargemetning): 44% av besøk mot 10% av katalogen.
De 4 mest viste verkene til Neo Rauch
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Neo Rauch.
Når besøker folk siden til Neo Rauch?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1100 | 2000 |
| Aug 2026 | 300 | 800 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Når er verkene til Neo Rauch åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Neo Rauch?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 44.1% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 55.9% |
| Lyssterk | 10.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.0% | 44.1% |
| Subtile farger | 50.0% | 55.9% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 50.0% | 55.9% |
| Jordnær | 40.0% | 44.1% |
| Pastellfarger | 10.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 70.0% | 97.1% |
| Klar og intens | 30.0% | 2.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 10.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 2.9% |
| Uttalelse | 80.0% | 97.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 30.0% | 44.1% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 52.9% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 0.0% |
| Samstemt palett | 10.0% | 2.9% |
Hvilke verk av Neo Rauch er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (472) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 500 | 0 | 0 |
| Untitled (599) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1100 | 300 | 0 | 0 |
| Untitled (522) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (283) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (683) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der Hirt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (488) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bauer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (876) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Neo Rauch-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 2900 | 65.9% |
| enheter | 1300 | 29.5% |
| nettbrett | 200 | 4.5% |
I hvilke språk følges Neo Rauch?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Neo Rauch, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 200 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 200 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Neo Rauch
Hvilket verk av Neo Rauch har flest visninger?
- Untitled (599) først, med 1500 visninger, som utgjør 44% av visningene. 4 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Neo Rauch på OriginalUniqueArt.com?
- 4400 besøk de siste tolv månedene: 1500 til kunstnersiden, 2900 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Neo Rauch?
- Publikum kommer fra telefoner (66%), enheter (30%) og nettbrett (5%); telefoner står for 66% av besøkene.
Hvilke verk av Neo Rauch treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Dempet (Fargemetning) får 44% av visningene for 10% av katalogen.