Maximilien Luce Hvem som ser på

1858 – 1941

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Maximilien Luce på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Maximilien Luce: publikum i et nøtteskall

Steelworks fanger flest blikk: 3600 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 26% av alle visninger av Maximilien Luce på OriginalUniqueArt.com. The Seine at Herblay og A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) følger. Maximilien Luce har generert 14300 besøk: 2100 på kunstnersiden og 12200 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 64% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 10500 besøk. Publikum ser på enheter (86%), telefoner (11%) og nettbrett (3%). Publikum har en preferanse for Kraftfullt (Emosjonell tone): 57% av besøkene, for 0% av kunstnerens katalog.

De 10 verkene til Maximilien Luce som vekker mest oppmerksomhet

Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Maximilien Luce som folk åpner mest, med førsteplassen først.

  1. Steelworks 1 Steelworks, 1895 3600 visninger · 25.7%
  2. The Seine at Herblay 2 The Seine at Herblay, 1890 600 visninger · 4.3%
  3. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) 3 A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune), 1903 600 visninger · 4.3%
  4. The Pile Drivers 4 The Pile Drivers, 1902 400 visninger · 2.9%
  5. View of London (Cannon Street) 5 View of London (Cannon Street), 1893 400 visninger · 2.9%
  6. Fleurs dans un vase 6 Fleurs dans un vase 400 visninger · 2.9%
  7. The Slag Heaps of Sacré Madame 7 The Slag Heaps of Sacré Madame, 1897 300 visninger · 2.1%
  8. The Quai Conti, Daytime 8 The Quai Conti, Daytime, 1896 300 visninger · 2.1%
  9. The Brickyard 9 The Brickyard, 1908 200 visninger · 1.4%
  10. War Scene 10 War Scene, 1914 200 visninger · 1.4%

Hvor mange ser på Maximilien Luce hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Se tallene
MånedKunstnersideVerksider
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 2026100400
Jul 202612009300
Aug 20260400
Sep 2026200900
Oct 20266001200

Hvor ofte blir verkene til Maximilien Luce sett?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Maximilien Luce vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Se tallene
KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
The Pile Drivers000000002000100100
Notre Dame000000000000
The Flood00000000001000
View of London (Cannon Stre…0000000002000100
Paris, View of the Seine, N…0000000010000100
Region of Paris, View of Mo…0000000000100100
The Port of Rotterdam, Even…000000000000
The Port of Saint-Tropez00000000001000
Notre Dame00000000100000
La Gare de l'Est000000000000

Hvilke enheter bruker folk for å se Maximilien Luce?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Se tallene
EnhetBesøkningerDel
enheter1230086.0%
telefoner160011.2%
nettbrett4002.8%

I hvilke språk følger folk Maximilien Luce?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Se tallene
SpråkBesøkningerDel
Russian20028.6%
Arabic10014.3%
English10014.3%
Spanish10014.3%
Hungarian10014.3%
Japanese10014.3%

Hvor mange ser Maximilien Luce hver dag, og hva er forventet?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Se tallene
DagBesøkninger
Mon 12 Oct100
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct400
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct200
Sat 24 Oct300
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct200
Tue 27 Oct200
Wed 28 Oct100
Thu 29 Oct200
Fri 30 Oct100
Sat 31 Oct0
Sun 1 Nov100
Mon 2 Nov (prognose)200
Tue 3 Nov (prognose)100
Wed 4 Nov (prognose)100
Thu 5 Nov (prognose)300
Fri 6 Nov (prognose)200
Sat 7 Nov (prognose)200
Sun 8 Nov (prognose)100
Mon 9 Nov (prognose)200
Tue 10 Nov (prognose)100
Wed 11 Nov (prognose)100
Thu 12 Nov (prognose)400
Fri 13 Nov (prognose)200
Sat 14 Nov (prognose)200
Sun 15 Nov (prognose)100
Mon 16 Nov (prognose)200
Tue 17 Nov (prognose)100
Wed 18 Nov (prognose)100
Thu 19 Nov (prognose)400
Fri 20 Nov (prognose)200
Sat 21 Nov (prognose)200
Sun 22 Nov (prognose)100

Spørsmål om Maximilien Luce

Hvilke verk av Maximilien Luce vekker mest oppmerksomhet?

Steelworks, med 3600 visninger (26% av alle visninger for Maximilien Luce). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.

Hvor mange ser på Maximilien Luce på OriginalUniqueArt.com?

14300 besøk de siste tolv månedene: 2100 på kunstnersiden og 12200 på enkeltverk.

På hvilke enheter ser folk på Maximilien Luce?

Folk ser på Maximilien Luce på enheter (86%), telefoner (11%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 86% av besøkene.

Hvilken type verk av Maximilien Luce foretrekker folk?

Kraftfullt (Emosjonell tone): 57% av besøkene, mot 0% av katalogen.