Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Max Ernst på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Max Ernst: hva et år med besøk viser
Europa etter regnet II er det mest viste verket: 8100 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 6% av all oppmerksomhet rettet mot Max Ernst. Etterfølges av Taushetens øye og Surrealism and Painting. Kunstnersiden fikk 41300 besøk og verkene 82100: 123400 totalt. Oppmerksomheten er ned 8% fra Aug 2026 til Sep 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 72700 besøk. Besøkende leser på English (25%), French (24%) og German (12%). Besøkende kommer fra United States of America (16%), Sweden (11%) og Germany (7%). Besøkende ser på enheter (66%), telefoner (28%) og nettbrett (5%). De foretrekker Uttalelse (Kontrast): 57% av besøk mot 32% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Max Ernst
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Max Ernst.
-
1
Europa etter regnet II, 1942
8100 visninger · 5.8%
-
2
Taushetens øye, 1943
6100 visninger · 4.3%
-
3
Surrealism and Painting, 1942
6100 visninger · 4.3%
-
4
Elefant Celebes, 1921
6000 visninger · 4.3%
-
5
The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937
5200 visninger · 3.7%
-
6
Fristelsen til St. Antonius
4700 visninger · 3.3%
-
7
Av dette skal ingen vite, 1923
3300 visninger · 2.4%
-
8
Explosjon i en katedral
3200 visninger · 2.3%
-
9
Den hele byen
2600 visninger · 1.9%
-
10
Bryllupsritualen, 1940
2100 visninger · 1.5%
Når besøker folk siden til Max Ernst?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 1700 |
| Jul 2026 | 11800 | 60900 |
| Aug 2026 | 9300 | 16200 |
| Sep 2026 | 20200 | 3300 |
Når er verkene til Max Ernst åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Max Ernst?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mystisk | 37.8% | 49.3% |
| Dramatisk intensitet | 8.9% | 21.8% |
| Harmonisk | 17.8% | 12.2% |
| Eterisk | 13.3% | 4.9% |
| Seren | 6.7% | 3.9% |
| Drømmende og romantisk | 4.4% | 2.7% |
| Elegant | 0.0% | 2.3% |
| Jordnære toner | 11.1% | 0.8% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 60.4% | 62.2% |
| Melankolsk | 16.7% | 12.6% |
| Ettertenksomt | 14.6% | 9.2% |
| Anspent | 0.0% | 4.9% |
| Dramatisk | 2.1% | 3.5% |
| Fredfull | 4.2% | 1.8% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 1.7% |
| Rolig | 2.1% | 1.5% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 13.4% |
| Myk skygge | 28.0% | 37.5% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 32.5% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 10.7% |
| Lyssterk | 16.0% | 5.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 20.0% | 22.9% |
| Subtile farger | 12.0% | 22.1% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 37.3% |
| Tydelig fargepreg | 30.0% | 15.5% |
| Livlig farge | 2.0% | 2.2% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 30.0% | 46.9% |
| Mørke toner | 32.5% | 27.3% |
| Nøytrale toner | 25.0% | 20.2% |
| Pastellfarger | 10.0% | 4.0% |
| Monokrom | 2.5% | 0.8% |
| Naturtoner | 0.0% | 0.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.0% | 31.7% |
| Balansert | 38.0% | 45.2% |
| Klar og intens | 44.0% | 23.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 5.8% |
| Mild | 22.0% | 15.8% |
| Balansert | 10.0% | 12.5% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 9.3% |
| Uttalelse | 32.0% | 56.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 36.1% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 18.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 13.0% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 24.8% |
| Samstemt palett | 24.0% | 8.1% |
Hvilke verk av Max Ernst er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elefant Celebes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 1000 | 1200 | 300 |
| Europa etter regnet II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 3200 | 1200 | 200 |
| Av dette skal ingen vite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1600 | 100 | 0 |
| Byhele byen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 100 | 0 |
| Célèbes eller Elefant Célèb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Napoleon i ørkenskap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Bryllupsritualen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 100 | 0 |
| Tåkingen av Bruden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Oedipus Rex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| De mørke gudene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 100 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Max Ernst-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 81800 | 66.3% |
| telefoner | 35000 | 28.4% |
| nettbrett | 6600 | 5.3% |
I hvilke språk følges Max Ernst?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 5100 | 25.0% |
| French | 4800 | 23.5% |
| German | 2400 | 11.8% |
| Spanish | 1600 | 7.8% |
| Russian | 1000 | 4.9% |
| Korean | 900 | 4.4% |
| Portuguese | 700 | 3.4% |
| Slovak | 700 | 3.4% |
| Swedish | 700 | 3.4% |
| Czech | 500 | 2.5% |
Hvor mange besøk per dag får Max Ernst, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 4200 |
| Sat 26 Sep | 3900 |
| Sun 27 Sep | 3100 |
| Mon 28 Sep | 6000 |
| Tue 29 Sep | 2400 |
| Wed 30 Sep | 2500 |
| Thu 1 Oct | 3600 |
| Fri 2 Oct | 3300 |
| Sat 3 Oct | 2500 |
| Sun 4 Oct | 3200 |
| Mon 5 Oct | 3900 |
| Tue 6 Oct | 4600 |
| Wed 7 Oct | 4100 |
| Thu 8 Oct | 5700 |
| Fri 9 Oct | 5200 |
| Sat 10 Oct | 4000 |
| Sun 11 Oct | 3700 |
| Mon 12 Oct | 4600 |
| Tue 13 Oct | 4400 |
| Wed 14 Oct | 4000 |
| Thu 15 Oct | 4300 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 4900 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 4000 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 3900 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 5600 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 4400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 4100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 5200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 5100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 4200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 4100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 5900 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 4600 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 4300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 5500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 5400 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 4400 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 4200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 6100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 4800 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 4500 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 5700 |
Hva folk spør om angående Max Ernst
Hvilket verk av Max Ernst har flest visninger?
- Europa etter regnet II først, med 8100 visninger, som utgjør 6% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Max Ernst på OriginalUniqueArt.com?
- 123400 besøk de siste tolv månedene: 41300 til kunstnersiden, 82100 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Max Ernst?
- Publikum kommer fra enheter (66%), telefoner (28%) og nettbrett (5%); enheter står for 66% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til Max Ernst?
- English (25%), French (24%) og German (12%); English utgjør 25%.
Hvilke verk av Max Ernst treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Uttalelse (Kontrast) får 57% av visningene for 32% av katalogen.