Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Maurice Prendergast på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Maurice Prendergast: hva et år med besøk viser
Still Life er det mest viste verket: 1200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 3% av all oppmerksomhet rettet mot Maurice Prendergast. Etterfølges av En Mørk Dag og Landscape (Park Scene. Kunstnersiden fikk 2800 besøk og verkene 39300: 42100 totalt. Oppmerksomheten har økt med 29% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 36500 besøk. Besøkende ser på enheter (99%), telefoner (1%) og nettbrett (0%). De foretrekker Seren (Stemning): 35% av besøk mot 18% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Maurice Prendergast
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Maurice Prendergast.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
2100
Jul 2026
1700
34800
Aug 2026
400
1500
Sep 2026
400
300
Oct 2026
300
600
Når er verkene til Maurice Prendergast åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Maurice Prendergast?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Seren
18.2%
34.9%
Lekent og muntert
45.5%
25.4%
Harmonisk
18.2%
13.6%
Nostalgi preget
9.1%
7.1%
Naturlig inspirert
0.0%
7.1%
Kraftfull
0.0%
3.0%
Jordnære toner
9.1%
1.8%
Eterisk
0.0%
2.4%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Lystig
27.3%
38.8%
Rolig
18.2%
32.9%
Fredfull
27.3%
11.8%
Ettertenksomt
0.0%
5.3%
Nostalgi preget av vemod
9.1%
3.5%
Lekent
18.2%
1.8%
Energisk
0.0%
2.4%
Melankolsk
0.0%
1.8%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
4.0%
2.4%
Myk skygge
18.0%
21.7%
Mild lysstyrke
48.0%
45.7%
Lyssterk balanse
24.0%
23.8%
Lyssterk
6.0%
6.4%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
2.0%
7.4%
Subtile farger
38.0%
29.0%
Balansert mykhet
42.0%
47.1%
Tydelig fargepreg
18.0%
16.4%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Nøytrale toner
42.5%
41.1%
Jordnær
37.5%
40.8%
Mørke toner
17.5%
13.5%
Pastellfarger
2.5%
3.2%
Naturtoner
0.0%
1.4%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
2.0%
5.0%
Balansert
72.0%
67.9%
Klar og intens
26.0%
27.1%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
14.0%
11.7%
Mild
20.0%
26.2%
Balansert
18.0%
18.3%
Sterk kontrast
32.0%
31.4%
Uttalelse
16.0%
12.4%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
26.0%
35.2%
Mykt sammensatt palett
28.0%
18.6%
Balansert harmoni
18.0%
11.9%
Sterk fargeharmoni
20.0%
27.4%
Samstemt palett
8.0%
6.9%
Hvilke verk av Maurice Prendergast er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Twilight (also known as Cre…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Pincian Hill, Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Picnic
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Afternoon, Pincian Hill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Low Tide, Nantucket
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Central Park (also known as…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
flying horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Low Tide, Revere Beach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gloucester Harbor
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Venice
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Hvordan er enhetssammensetningen for Maurice Prendergast-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
41500
98.6%
telefoner
400
1.0%
nettbrett
200
0.5%
I hvilke språk følges Maurice Prendergast?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
Språk
Besøkninger
Del
Spanish
200
66.7%
English
100
33.3%
Hvor mange besøk per dag får Maurice Prendergast, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
Dag
Besøkninger
Mon 12 Oct
0
Tue 13 Oct
0
Wed 14 Oct
0
Thu 15 Oct
200
Fri 16 Oct
100
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
100
Mon 19 Oct
200
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
100
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
100
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
100
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov (prognose)
0
Tue 3 Nov (prognose)
0
Wed 4 Nov (prognose)
0
Thu 5 Nov (prognose)
0
Fri 6 Nov (prognose)
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Hva folk spør om angående Maurice Prendergast
Hvilket verk av Maurice Prendergast har flest visninger?
Still Life først, med 1200 visninger, som utgjør 3% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Maurice Prendergast på OriginalUniqueArt.com?
42100 besøk de siste tolv månedene: 2800 til kunstnersiden, 39300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Maurice Prendergast?
Publikum kommer fra enheter (99%), telefoner (1%) og nettbrett (0%); enheter står for 99% av besøkene.
Hvilke verk av Maurice Prendergast treffer smaken til de besøkende?
Verk beskrevet som Seren (Stemning) får 35% av visningene for 18% av katalogen.