Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Martin Munkácsi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Martin Munkácsi: hva et år med besøk viser
Four Boys at Lake Tanganyika er det mest viste verket: 1200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 44% av all oppmerksomhet rettet mot Martin Munkácsi. Etterfølges av Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine og Jumping a Puddle. Kunstnersiden fikk 900 besøk og verkene 2000: 2900 totalt. Oppmerksomheten har økt med 33% fra Sep 2026 til Oct 2026. Aug 2026 var den travleste måneden med 1100 besøk. De foretrekker Mild lysstyrke (Lysstyrke): 59% av besøk mot 36% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Martin Munkácsi
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Martin Munkácsi.
-
1
Four Boys at Lake Tanganyika, 1930
1200 visninger · 44.4%
-
2
Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine, 1929
400 visninger · 14.8%
-
3
Jumping a Puddle, 1934
300 visninger · 11.1%
-
4
Bathing Beauties, Berlin, 1929
200 visninger · 7.4%
-
5
New York World's Fair, Harper's Bazaar, 1938
100 visninger · 3.7%
-
6
Lucile Brokaw, Harper's Bazaar, 1933
100 visninger · 3.7%
-
7
Harpers Bazaar Halston, 1962
100 visninger · 3.7%
-
8
Cheese Market, Holland, 1932
100 visninger · 3.7%
-
9
Having Fun at Breakfast, Berlin, 1933
100 visninger · 3.7%
-
10
Woman in Rowboat, 1928
100 visninger · 3.7%
Når besøker folk siden til Martin Munkácsi?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 200 | 900 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Oct 2026 | 400 | 0 |
Når er verkene til Martin Munkácsi åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Martin Munkácsi?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 11.1% | 0.0% |
| Myk skygge | 13.9% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 36.1% | 59.3% |
| Lyssterk balanse | 27.8% | 22.2% |
| Lyssterk | 11.1% | 18.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 91.7% | 100.0% |
| Subtile farger | 8.3% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 91.7% | 100.0% |
| Balansert | 8.3% | 0.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.6% | 0.0% |
| Mild | 5.6% | 0.0% |
| Balansert | 11.1% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 13.9% | 18.5% |
| Uttalelse | 63.9% | 81.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 16.7% | 22.2% |
| Samstemt palett | 75.0% | 77.8% |
Hvilke verk av Martin Munkácsi er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jumping a Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York World's Fair, Harp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Woman in Rowboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footballers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bedouin Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Fox Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eva Szaplone in a Rumbleseat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovely Autumn the Last Warm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| German Army Marches Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Martin Munkácsi?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 60.0% |
| French | 200 | 40.0% |
Hvor mange besøk per dag får Martin Munkácsi, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 300 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 300 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 200 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
Hva folk spør om angående Martin Munkácsi
Hvilket verk av Martin Munkácsi har flest visninger?
- Four Boys at Lake Tanganyika først, med 1200 visninger, som utgjør 44% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Martin Munkácsi på OriginalUniqueArt.com?
- 2900 besøk de siste tolv månedene: 900 til kunstnersiden, 2000 til verkene.
Hvilke verk av Martin Munkácsi treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Mild lysstyrke (Lysstyrke) får 59% av visningene for 36% av katalogen.