Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Marguerite Gérard på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Marguerite Gérard: publikum i et nøtteskall
Artist Painting a Portrait of a Musician fanger flest blikk: 100 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 17% av alle visninger av Marguerite Gérard på OriginalUniqueArt.com. The Beloved Child (L og Lady Reading in an Interior følger. Marguerite Gérard har generert 1400 besøk: 900 på kunstnersiden og 500 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 400% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 700 besøk. Publikum har en preferanse for Myk skygge (Lysstyrke): 83% av besøkene, for 29% av kunstnerens katalog.
De 6 verkene til Marguerite Gérard som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 6 verkene til Marguerite Gérard som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Artist Painting a Portrait of a Musician, 1803
100 visninger · 16.7%
-
2
The Beloved Child (L, 1790
100 visninger · 16.7%
-
3
Lady Reading in an Interior, 1795
100 visninger · 16.7%
-
4
An Architect and His Family
100 visninger · 16.7%
-
5
The first steps
100 visninger · 16.7%
-
6
Madame de Stael and her daughter
100 visninger · 16.7%
Hvor mange ser på Marguerite Gérard hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 300 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Marguerite Gérard sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Marguerite Gérard?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Drømmende og romantisk | 31.2% | 0.0% |
| Klassisk | 25.0% | 0.0% |
| Seren | 15.6% | 0.0% |
| Elegant | 9.4% | 50.0% |
| Dramatisk intensitet | 9.4% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 6.2% | 50.0% |
| Harmonisk | 3.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 34.4% | 50.0% |
| Trøstende og trygg | 21.9% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 21.9% | 0.0% |
| Rolig | 12.5% | 0.0% |
| Fredfull | 3.1% | 50.0% |
| Dramatisk | 3.1% | 0.0% |
| Alvorstung | 3.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 57.8% | 16.7% |
| Myk skygge | 28.9% | 83.3% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 8.9% | 0.0% |
| Lyssterk | 4.4% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.0% | 50.0% |
| Subtile farger | 44.4% | 16.7% |
| Balansert mykhet | 11.1% | 16.7% |
| Tydelig fargepreg | 4.4% | 16.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 81.0% | 83.3% |
| Nøytrale toner | 11.9% | 0.0% |
| Mørke toner | 4.8% | 16.7% |
| Monokrom | 2.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 66.7% | 66.7% |
| Balansert | 33.3% | 33.3% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.4% | 0.0% |
| Mild | 20.0% | 0.0% |
| Balansert | 4.4% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 31.1% | 16.7% |
| Uttalelse | 40.0% | 83.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.4% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.9% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 11.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 53.3% | 100.0% |
| Samstemt palett | 22.2% | 0.0% |
Hvilke verk av Marguerite Gérard vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Young Woman who has just… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angora Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man in his St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Triumph of Minette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presumed Portrait of Jean-J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Læticia Bonapar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Claude-Nicolas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Jean-Honoré Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Marguerite Gérard?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 200 | 66.7% |
| Czech | 100 | 33.3% |
Hvor mange ser Marguerite Gérard hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 300 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 400 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Marguerite Gérard
Hvilke verk av Marguerite Gérard vekker mest oppmerksomhet?
- Artist Painting a Portrait of a Musician, med 100 visninger (17% av alle visninger for Marguerite Gérard). Rangeringen ovenfor viser 6 verk.
Hvor mange ser på Marguerite Gérard på OriginalUniqueArt.com?
- 1400 besøk de siste tolv månedene: 900 på kunstnersiden og 500 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Marguerite Gérard foretrekker folk?
- Myk skygge (Lysstyrke): 83% av besøkene, mot 29% av katalogen.