Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Luigi Maria Galea på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Luigi Maria Galea: nøkkeltall
Det mest viste verket er Sunset Over The Grand Harbour, Valetta, Malta: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 24% av visningene til Luigi Maria Galea. Deretter View of the bighi royal naval hospital from valletta og Masamaxett Harbour By Day. Totalt 2100 besøk: 400 på kunstnersiden, 1700 på verkene. Publikum minker: 100% færre besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1200 besøk. Én smak skiller seg ut: Subtile farger (Fargemetning) står for 52% av de besøkte, med kun 22% av katalogen.
Luigi Maria Galea: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Luigi Maria Galea som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Sunset Over The Grand Harbour, Valetta, Malta
500 visninger · 23.8%
-
2
View of the bighi royal naval hospital from valletta
300 visninger · 14.3%
-
3
Masamaxett Harbour By Day
300 visninger · 14.3%
-
4
View Of La Valletta From The Sea
200 visninger · 9.5%
-
5
Prayers In The Desert
100 visninger · 4.8%
-
6
At Prayer
100 visninger · 4.8%
-
7
Early Morning
100 visninger · 4.8%
-
8
Evening
100 visninger · 4.8%
-
9
Warships Steaming Out Of The Grand Harbour
100 visninger · 4.8%
-
10
The Entrance To The Grand Harbour, Valetta
100 visninger · 4.8%
Hvordan endrer publikummet til Luigi Maria Galea seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1000 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 500 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hvordan har verkene til Luigi Maria Galea blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Luigi Maria Galea?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 19.1% |
| Lyssterk balanse | 46.0% | 47.6% |
| Lyssterk | 32.0% | 33.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 70.0% | 28.6% |
| Subtile farger | 22.0% | 52.4% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 19.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 93.5% | 90.5% |
| Pastellfarger | 4.3% | 9.5% |
| Jordnær | 2.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.0% | 23.8% |
| Balansert | 54.0% | 57.1% |
| Klar og intens | 8.0% | 19.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 24.0% | 9.5% |
| Mild | 46.0% | 47.6% |
| Balansert | 8.0% | 19.1% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 9.5% |
| Uttalelse | 6.0% | 14.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 9.5% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 33.3% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 19.1% |
| Sterk fargeharmoni | 28.0% | 33.3% |
| Samstemt palett | 14.0% | 4.8% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Luigi Maria Galea gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View Of La Valletta From Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| St Elmo, Valletta, Malta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sunset Over Grand Harbour,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'trafalgar' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H.M.S. Dreadnought Sailing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panoramic view of malta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mdina, Malta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Pauls Bay, Malta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maltese Views | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valletta harbour at sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Luigi Maria Galea?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Luigi Maria Galea ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 200 |
Luigi Maria Galea: korte svar
Hva er det mest viste verket til Luigi Maria Galea?
- Sunset Over The Grand Harbour, Valetta, Malta: 500 besøk, 24% av visningene til Luigi Maria Galea. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Luigi Maria Galea?
- 2100 de siste tolv månedene (400 på kunstnersiden, 1700 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Luigi Maria Galea?
- Ja, Subtile farger (Fargemetning): 52% av besøkene for 22% av katalogen.