Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lucien Pissarro på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Lucien Pissarro: nøkkeltall
Det mest viste verket er View of Leintwardine: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 14% av visningene til Lucien Pissarro. Deretter Effet de brouillard à Herblay og Colchester from Sheepen Hill. Totalt 2400 besøk: 700 på kunstnersiden, 1700 på verkene. Toppmåned: Jul 2026 med 2000 besøk. Én smak skiller seg ut: Lyssterk balanse (Lysstyrke) står for 50% av de besøkte, med kun 26% av katalogen.
Lucien Pissarro: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Lucien Pissarro som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
View of Leintwardine, 1932
300 visninger · 13.6%
-
2
Effet de brouillard à Herblay
300 visninger · 13.6%
-
3
Colchester from Sheepen Hill, 1911
200 visninger · 9.1%
-
4
Blossom, Sun and Mist, Chipperfield, Hertfordshire, 1914
100 visninger · 4.5%
-
5
Eden Valley, 1914
100 visninger · 4.5%
-
6
The Thierceville Road, Early Spring, 1893
100 visninger · 4.5%
-
7
Above the Village, Hewood, 1941
100 visninger · 4.5%
-
8
Richmond Bridge, 1935
100 visninger · 4.5%
-
9
The Cottage Garden, Fishpond, 1915
100 visninger · 4.5%
-
10
All Saints' Church, Hastings Sun and Mist, 1918
100 visninger · 4.5%
Hvordan endrer publikummet til Lucien Pissarro seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hvordan har verkene til Lucien Pissarro blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Lucien Pissarro?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 9.1% |
| Mild lysstyrke | 60.0% | 36.4% |
| Lyssterk balanse | 26.0% | 50.0% |
| Lyssterk | 4.0% | 4.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.0% | 50.0% |
| Subtile farger | 38.0% | 27.3% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 18.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 4.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 84.2% | 82.3% |
| Jordnær | 15.8% | 11.8% |
| Pastellfarger | 0.0% | 5.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 22.7% |
| Balansert | 72.0% | 72.7% |
| Klar og intens | 2.0% | 4.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 30.0% | 27.3% |
| Mild | 34.0% | 40.9% |
| Balansert | 16.0% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 9.1% |
| Uttalelse | 8.0% | 13.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 27.3% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 4.5% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 27.3% |
| Samstemt palett | 20.0% | 40.9% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Lucien Pissarro gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Cottage Garden, Fishpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bookcase and Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Leintwardine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mme Camille Pissarro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hastings Mist, Sun and Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Les oliviers (Oliveraie Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crocus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Notre Dame De Constance, Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Utsikt over Estuaryen, Harf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Lucien Pissarro?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 200 | 66.7% |
| Portuguese | 100 | 33.3% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Lucien Pissarro ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Lucien Pissarro: korte svar
Hva er det mest viste verket til Lucien Pissarro?
- View of Leintwardine: 300 besøk, 14% av visningene til Lucien Pissarro. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Lucien Pissarro?
- 2400 de siste tolv månedene (700 på kunstnersiden, 1700 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Lucien Pissarro?
- Ja, Lyssterk balanse (Lysstyrke): 50% av besøkene for 26% av katalogen.