Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lucas Van Leyden på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Lucas Van Leyden: nøkkeltall
Det mest viste verket er Lot and his Daughters: 600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 7% av visningene til Lucas Van Leyden. Deretter The Last Judgment (detail) og Card Players. Totalt 7900 besøk: 1100 på kunstnersiden, 6800 på verkene. Publikum vokser: 83% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 5900 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (90%) og telefoner (10%). Én smak skiller seg ut: Ettertenksomt (Emosjonell tone) står for 60% av de besøkte, med kun 29% av katalogen.
Lucas Van Leyden: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Lucas Van Leyden som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Lot and his Daughters, 1520
600 visninger · 7.1%
-
2
The Last Judgment (detail), 1527
500 visninger · 5.9%
-
3
Card Players, 1525
500 visninger · 5.9%
-
4
Saint Jerome in His Study
500 visninger · 5.9%
-
5
Joseph Interpreting the Dreams in Prison 1
400 visninger · 4.7%
-
6
The Dentist, 1523
400 visninger · 4.7%
-
7
The Triumph of Mordecai
400 visninger · 4.7%
-
8
The Game of Chess, 1508
300 visninger · 3.5%
-
9
Milk-maid, 1510
300 visninger · 3.5%
-
10
Soloman's Idolatry
300 visninger · 3.5%
Hvordan endrer publikummet til Lucas Van Leyden seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 5200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 600 |
| Oct 2026 | 200 | 900 |
Hvordan har verkene til Lucas Van Leyden blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Lucas Van Leyden?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 52.9% | 34.0% |
| Harmonisk | 5.9% | 26.0% |
| Seren | 11.8% | 22.0% |
| Elegant | 5.9% | 10.0% |
| Klassisk | 11.8% | 4.0% |
| Drømmende og romantisk | 11.8% | 4.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 29.4% | 60.0% |
| Dramatisk | 11.8% | 14.0% |
| Melankolsk | 23.5% | 10.0% |
| Rolig | 5.9% | 10.0% |
| Sjelelig oppløftende | 23.5% | 4.0% |
| Anspent | 5.9% | 2.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 20.0% |
| Myk skygge | 22.0% | 16.5% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 22.4% |
| Lyssterk balanse | 36.0% | 41.2% |
| Lyssterk | 6.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 64.0% | 69.4% |
| Subtile farger | 20.0% | 22.4% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 5.9% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 2.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 58.5% | 53.2% |
| Jordnær | 34.2% | 37.7% |
| Mørke toner | 4.9% | 9.1% |
| Monokrom | 2.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 64.0% | 74.1% |
| Balansert | 32.0% | 18.8% |
| Klar og intens | 4.0% | 7.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 5.9% |
| Mild | 18.0% | 16.5% |
| Balansert | 12.0% | 5.9% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 36.5% |
| Uttalelse | 36.0% | 35.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 3.5% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 9.4% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 20.0% |
| Sterk fargeharmoni | 22.0% | 23.5% |
| Samstemt palett | 56.0% | 43.5% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Lucas Van Leyden gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Last Judgment (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 100 |
| The Dentist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Resurrection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cain Killing Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and his Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 200 |
| The Temptation of St Anthony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Abraham and Isaac on Their… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wandering Beggars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Luke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Healing the Blind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Lucas Van Leyden blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 7100 | 89.9% |
| telefoner | 800 | 10.1% |
Hvilke språk bruker publikummet til Lucas Van Leyden?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 100 | 33.3% |
| Portuguese | 100 | 33.3% |
| Russian | 100 | 33.3% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Lucas Van Leyden ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 200 |
| Thu 22 Oct | 200 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov | 200 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Lucas Van Leyden: korte svar
Hva er det mest viste verket til Lucas Van Leyden?
- Lot and his Daughters: 600 besøk, 7% av visningene til Lucas Van Leyden. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Lucas Van Leyden?
- 7900 de siste tolv månedene (1100 på kunstnersiden, 6800 på verkene).
Ser folk på Lucas Van Leyden på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (90%) og telefoner (10%); enheter leder med 90%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Lucas Van Leyden?
- Ja, Ettertenksomt (Emosjonell tone): 60% av besøkene for 29% av katalogen.