Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Louis Marie Baader på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Louis Marie Baader: nøkkeltall
Det mest viste verket er Hero And Leander: 1100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av visningene til Louis Marie Baader. Deretter Remorse og Napoleon's Farewell To Josephine. Totalt 5400 besøk: 1600 på kunstnersiden, 3800 på verkene. Publikum minker: 50% færre besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 2000 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (76%), telefoner (20%) og nettbrett (4%). Én smak skiller seg ut: Uttalelse (Kontrast) står for 84% av de besøkte, med kun 55% av katalogen.
Louis Marie Baader: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Louis Marie Baader som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Hero And Leander, 1866
1100 visninger · 25.0%
-
2
Remorse
900 visninger · 20.5%
-
3
Napoleon's Farewell To Josephine
500 visninger · 11.4%
-
4
Gypsy At The Door Of Brousse, 1885
400 visninger · 9.1%
-
5
Death Of Cleopatra
300 visninger · 6.8%
-
6
Farewell In Washington To His Mother
300 visninger · 6.8%
-
7
The Musicians
100 visninger · 2.3%
-
8
Dead Flowers, 1889
100 visninger · 2.3%
-
9
Cortyard Scene
100 visninger · 2.3%
-
10
Beggar And His Dogs
100 visninger · 2.3%
Hvordan endrer publikummet til Louis Marie Baader seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 1600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 300 | 1700 |
| Oct 2026 | 800 | 200 |
Hvordan har verkene til Louis Marie Baader blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Louis Marie Baader?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 58.3% | 65.5% |
| Nostalgi preget | 33.3% | 17.2% |
| Drømmende og romantisk | 8.3% | 17.2% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 16.7% | 34.5% |
| Alvorstung | 33.3% | 27.6% |
| Melankolsk | 16.7% | 17.2% |
| Romantisk og varm | 8.3% | 17.2% |
| Nostalgi preget av vemod | 8.3% | 3.5% |
| Ettertenksomt | 8.3% | 0.0% |
| Fredfull | 8.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 27.6% | 20.4% |
| Myk skygge | 37.9% | 43.2% |
| Mild lysstyrke | 31.0% | 34.1% |
| Lyssterk balanse | 3.5% | 2.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 37.9% | 61.4% |
| Subtile farger | 34.5% | 29.5% |
| Balansert mykhet | 24.1% | 9.1% |
| Tydelig fargepreg | 3.5% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 73.9% | 90.0% |
| Nøytrale toner | 17.4% | 6.7% |
| Mørke toner | 8.7% | 3.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.5% | 59.1% |
| Balansert | 62.1% | 40.9% |
| Klar og intens | 3.5% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.3% | 4.5% |
| Mild | 10.3% | 6.8% |
| Balansert | 3.5% | 2.3% |
| Sterk kontrast | 20.7% | 2.3% |
| Uttalelse | 55.2% | 84.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 13.8% | 11.4% |
| Mykt sammensatt palett | 10.3% | 27.3% |
| Balansert harmoni | 10.3% | 34.1% |
| Sterk fargeharmoni | 31.0% | 18.2% |
| Samstemt palett | 34.5% | 9.1% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Louis Marie Baader gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Death Of Cleopatra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Gypsy At The Door Of Brousse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Farewell In Washington To H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| The Last Morning Of Marie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Beggar And His Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Napoleon's Farewell To Jose… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 |
| Remorse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 | 200 |
| Delilah Having Delivered Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Raccommodeur de faïence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Louis Marie Baader blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4100 | 75.9% |
| telefoner | 1100 | 20.4% |
| nettbrett | 200 | 3.7% |
Hvilke språk bruker publikummet til Louis Marie Baader?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 700 | 87.5% |
| English | 100 | 12.5% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Louis Marie Baader ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Louis Marie Baader: korte svar
Hva er det mest viste verket til Louis Marie Baader?
- Hero And Leander: 1100 besøk, 25% av visningene til Louis Marie Baader. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Louis Marie Baader?
- 5400 de siste tolv månedene (1600 på kunstnersiden, 3800 på verkene).
Ser folk på Louis Marie Baader på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (76%), telefoner (20%) og nettbrett (4%); enheter leder med 76%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Louis Marie Baader?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 84% av besøkene for 55% av katalogen.