Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Louis Aston Knight på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Louis Aston Knight: hva et år med besøk viser
Daniel ridgeway spring blossoms er det mest viste verket: 200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 11% av all oppmerksomhet rettet mot Louis Aston Knight. Etterfølges av Cottage by the River og East Canaan, Connecticut. Kunstnersiden fikk 900 besøk og verkene 1300: 2200 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 1000 besøk. De foretrekker Mild lysstyrke (Lysstyrke): 56% av besøk mot 34% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Louis Aston Knight
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Louis Aston Knight.
-
1
Daniel ridgeway spring blossoms
200 visninger · 11.1%
-
2
Cottage by the River
200 visninger · 11.1%
-
3
East Canaan, Connecticut
200 visninger · 11.1%
-
4
The Thirteenth Hole at Sleepy Hollow
200 visninger · 11.1%
-
5
A meandering river
200 visninger · 11.1%
-
6
Country women after fishing on a summer afternoon
100 visninger · 5.6%
-
7
Country Women after Fishing on a Summer's Day
100 visninger · 5.6%
-
8
Flowers in Bloom by a River
100 visninger · 5.6%
-
9
A French River Landscape At Sunset
100 visninger · 5.6%
-
10
Hilltop Chateau
100 visninger · 5.6%
Når besøker folk siden til Louis Aston Knight?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 300 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Oct 2026 | 200 | 100 |
Når er verkene til Louis Aston Knight åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Louis Aston Knight?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 11.1% |
| Myk skygge | 40.0% | 16.7% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 55.6% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 16.7% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.0% | 5.6% |
| Subtile farger | 36.0% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 38.0% | 44.4% |
| Tydelig fargepreg | 16.0% | 16.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 47.1% | 66.7% |
| Nøytrale toner | 29.4% | 13.3% |
| Mørke toner | 23.5% | 20.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 10.0% | 0.0% |
| Balansert | 72.0% | 72.2% |
| Klar og intens | 18.0% | 27.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 0.0% |
| Mild | 10.0% | 16.7% |
| Balansert | 14.0% | 11.1% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 22.2% |
| Uttalelse | 44.0% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 22.2% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 5.6% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 55.6% |
| Samstemt palett | 28.0% | 16.7% |
Hvilke verk av Louis Aston Knight er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Summer Afternoon, Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Spring, Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arch of Titus (The Forum),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Lion of St. Mark, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Girls by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diane's Cottage in June | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diane's Cottage, Beaumnt-le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Louis Aston Knight?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Louis Aston Knight, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 100 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Louis Aston Knight
Hvilket verk av Louis Aston Knight har flest visninger?
- Daniel ridgeway spring blossoms først, med 200 visninger, som utgjør 11% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Louis Aston Knight på OriginalUniqueArt.com?
- 2200 besøk de siste tolv månedene: 900 til kunstnersiden, 1300 til verkene.
Hvilke verk av Louis Aston Knight treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Mild lysstyrke (Lysstyrke) får 56% av visningene for 34% av katalogen.