Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Laurent Garnier på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Laurent Garnier: publikum i et nøtteskall
Hviskinger fra den gråtende pilen midt i en stille monokromatisk tåke over fjellene fanger flest blikk: 3000 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 75% av alle visninger av Laurent Garnier på OriginalUniqueArt.com. Salviegrønne stille skygger: En meditativ studie i tåke og stein og Monolittisk stillhet: En meditativ reise gjennom obsidianklipper og eterisk tåke følger. Laurent Garnier har generert 4000 besøk: 400 på kunstnersiden og 3600 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 160% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1500 besøk. Publikum ser på enheter (70%) og telefoner (30%). Publikum har en preferanse for Balansert (Fargeintensitet): 90% av besøkene, for 25% av kunstnerens katalog.
De 6 verkene til Laurent Garnier som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 6 verkene til Laurent Garnier som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Hviskinger fra den gråtende pilen midt i en stille monokromatisk tåke over fjellene, 2026
3000 visninger · 75.0%
-
2
Salviegrønne stille skygger: En meditativ studie i tåke og stein, 2026
500 visninger · 12.5%
-
3
Monolittisk stillhet: En meditativ reise gjennom obsidianklipper og eterisk tåke, 2026
200 visninger · 5.0%
-
4
Solitude in Ochre: A Meditative Study of the Weeping Willow and Silent Waters, 2026
100 visninger · 2.5%
-
5
Flyktige skygger av en stille vintergren i monokrom ensomhet, 2026
100 visninger · 2.5%
-
6
Værbitt okerfargede greiner over et sprukket sepia-landskap, 2026
100 visninger · 2.5%
Hvor mange ser på Laurent Garnier hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 1500 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Oct 2026 | 400 | 900 |
Hvor ofte blir verkene til Laurent Garnier sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Laurent Garnier?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 56.2% | 82.0% |
| Fredfull | 37.5% | 12.8% |
| Ettertenksomt | 6.2% | 5.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.2% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 8.3% | 12.5% |
| Lyssterk balanse | 29.2% | 7.5% |
| Lyssterk | 58.3% | 80.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 91.7% | 87.5% |
| Subtile farger | 4.2% | 12.5% |
| Balansert mykhet | 4.2% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 87.0% | 100.0% |
| Pastellfarger | 8.7% | 0.0% |
| Monokrom | 4.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 75.0% | 10.0% |
| Balansert | 25.0% | 90.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.7% | 75.0% |
| Mild | 25.0% | 0.0% |
| Balansert | 16.7% | 15.0% |
| Sterk kontrast | 12.5% | 2.5% |
| Uttalelse | 29.2% | 7.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.2% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 4.2% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 4.2% | 0.0% |
| Samstemt palett | 79.2% | 100.0% |
Hvilke verk av Laurent Garnier vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hviskinger fra den gråtende… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 800 | 600 | 500 | 700 |
| Salviegrønne stille skygger… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Ephemeral Contemplation: A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ephemeral Intersections: Wh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kullfargede pilgrener i en… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ensomhet i monokromatisk tå… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolithic Silence: A Singu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seven Echoes of Viscosity:… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kulltopper under en buktend… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Værbitt okerfargede greiner… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se Laurent Garnier?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2800 | 70.0% |
| telefoner | 1200 | 30.0% |
I hvilke språk følger folk Laurent Garnier?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 100.0% |
Hvor mange ser Laurent Garnier hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 200 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 200 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 200 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Laurent Garnier
Hvilke verk av Laurent Garnier vekker mest oppmerksomhet?
- Hviskinger fra den gråtende pilen midt i en stille monokromatisk tåke over fjellene, med 3000 visninger (75% av alle visninger for Laurent Garnier). Rangeringen ovenfor viser 6 verk.
Hvor mange ser på Laurent Garnier på OriginalUniqueArt.com?
- 4000 besøk de siste tolv månedene: 400 på kunstnersiden og 3600 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på Laurent Garnier?
- Folk ser på Laurent Garnier på enheter (70%) og telefoner (30%); enheter utgjør 70% av besøkene.
Hvilken type verk av Laurent Garnier foretrekker folk?
- Balansert (Fargeintensitet): 90% av besøkene, mot 25% av katalogen.