Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Laurent De La Hyre på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Laurent De La Hyre: publikum i et nøtteskall
The Children of Bethel Mourned by their Mothers fanger flest blikk: 300 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 19% av alle visninger av Laurent De La Hyre på OriginalUniqueArt.com. Laban Searching Jacob's Bagagge for the Stolen Idols og Hyre laurent de la landscape with shepherds watering their flocks følger. Laurent De La Hyre har generert 1300 besøk: 500 på kunstnersiden og 800 på enkeltverk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 900 besøk. Publikum har en preferanse for Subtile farger (Fargemetning): 62% av besøkene, for 32% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Laurent De La Hyre som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Laurent De La Hyre som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
The Children of Bethel Mourned by their Mothers, 1653
300 visninger · 18.8%
-
2
Laban Searching Jacob's Bagagge for the Stolen Idols, 1647
200 visninger · 12.5%
-
3
Hyre laurent de la landscape with shepherds watering their flocks
200 visninger · 12.5%
-
4
Mercury Takes Bacchus to be Brought up by Nymphs, 1638
100 visninger · 6.2%
-
5
Allegorical Figure of Grammar, 1650
100 visninger · 6.2%
-
6
St John of Matha, Founder of the Order of the Trinitarians
100 visninger · 6.2%
-
7
Christ The Judge
100 visninger · 6.2%
-
8
Allegory of the Regency, 1648
100 visninger · 6.2%
-
9
Allegory of Grammar
100 visninger · 6.2%
-
10
The assumption
100 visninger · 6.2%
Hvor mange ser på Laurent De La Hyre hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Laurent De La Hyre sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Laurent De La Hyre?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 57.1% | 50.0% |
| Elegant | 21.4% | 30.0% |
| Harmonisk | 14.3% | 20.0% |
| Seren | 7.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 14.3% | 20.0% |
| Kraftfullt | 21.4% | 10.0% |
| Alvorstung | 7.1% | 30.0% |
| Fredfull | 14.3% | 10.0% |
| Rolig | 7.1% | 10.0% |
| Ettertenksomt | 7.1% | 10.0% |
| Sjelelig oppløftende | 7.1% | 10.0% |
| Anspent | 14.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 17.9% | 18.8% |
| Myk skygge | 57.1% | 37.5% |
| Mild lysstyrke | 25.0% | 43.8% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 17.9% | 12.5% |
| Subtile farger | 32.1% | 62.5% |
| Balansert mykhet | 35.7% | 18.8% |
| Tydelig fargepreg | 14.3% | 6.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 28.6% | 43.8% |
| Balansert | 57.1% | 50.0% |
| Klar og intens | 14.3% | 6.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 3.6% | 0.0% |
| Mild | 10.7% | 6.2% |
| Balansert | 14.3% | 12.5% |
| Sterk kontrast | 17.9% | 6.2% |
| Uttalelse | 53.6% | 75.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 7.1% | 12.5% |
| Mykt sammensatt palett | 3.6% | 12.5% |
| Balansert harmoni | 7.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 75.0% | 68.8% |
| Samstemt palett | 7.1% | 6.2% |
Hvilke verk av Laurent De La Hyre vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laban Searching Jacob's Bag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mercury Takes Bacchus to be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ The Judge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John of Matha, Founder o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Cyrus Announcing to Araspas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the Regency | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical Figure of Gramm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Jesus Appearing to the Thre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornelia Rejecting the Crow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornelia Refusses the Crown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Laurent De La Hyre?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Czech | 100 | 50.0% |
| Swedish | 100 | 50.0% |
Hvor mange ser Laurent De La Hyre hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Laurent De La Hyre
Hvilke verk av Laurent De La Hyre vekker mest oppmerksomhet?
- The Children of Bethel Mourned by their Mothers, med 300 visninger (19% av alle visninger for Laurent De La Hyre). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Laurent De La Hyre på OriginalUniqueArt.com?
- 1300 besøk de siste tolv månedene: 500 på kunstnersiden og 800 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Laurent De La Hyre foretrekker folk?
- Subtile farger (Fargemetning): 62% av besøkene, mot 32% av katalogen.