Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Károly Ferenczy på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Károly Ferenczy: nøkkeltall
Det mest viste verket er Orpheus: 1400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 21% av visningene til Károly Ferenczy. Deretter Sermon On The Mountain og Landscape In Springtime With The Flower Hill. Totalt 8300 besøk: 2500 på kunstnersiden, 5800 på verkene. Publikum minker: 78% færre besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 3700 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (77%), telefoner (22%) og nettbrett (1%). Én smak skiller seg ut: Subtile farger (Fargemetning) står for 59% av de besøkte, med kun 31% av katalogen.
Károly Ferenczy: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Károly Ferenczy som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Orpheus
1400 visninger · 20.6%
-
2
Sermon On The Mountain
700 visninger · 10.3%
-
3
Landscape In Springtime With The Flower Hill
500 visninger · 7.4%
-
4
Acrobats -
400 visninger · 5.9%
-
5
Self-portrait -
400 visninger · 5.9%
-
6
Sermon On The Mountain
300 visninger · 4.4%
-
7
Archers
300 visninger · 4.4%
-
8
Nude In Red Background
300 visninger · 4.4%
-
9
Bird Song
200 visninger · 2.9%
-
10
Girls Attending To Flowers
200 visninger · 2.9%
Hvordan endrer publikummet til Károly Ferenczy seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3200 |
| Aug 2026 | 900 | 700 |
| Sep 2026 | 900 | 1400 |
| Oct 2026 | 200 | 300 |
Hvordan har verkene til Károly Ferenczy blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Károly Ferenczy?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 40.0% | 53.1% |
| Seren | 40.0% | 25.0% |
| Inspirerende og visjonær | 0.0% | 21.9% |
| Minimalistisk | 20.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 20.0% | 43.8% |
| Fredfull | 40.0% | 28.1% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 21.9% |
| Ettertenksomt | 40.0% | 6.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 32.6% | 58.8% |
| Myk skygge | 26.5% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 26.5% | 16.2% |
| Lyssterk balanse | 6.1% | 0.0% |
| Lyssterk | 8.2% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.7% | 16.2% |
| Subtile farger | 30.6% | 58.8% |
| Balansert mykhet | 30.6% | 14.7% |
| Tydelig fargepreg | 4.1% | 10.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 70.0% | 81.1% |
| Mørke toner | 7.5% | 13.2% |
| Nøytrale toner | 15.0% | 5.7% |
| Monokrom | 5.0% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.9% | 44.1% |
| Balansert | 46.9% | 50.0% |
| Klar og intens | 8.2% | 5.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.2% | 4.4% |
| Mild | 20.4% | 23.5% |
| Balansert | 10.2% | 5.9% |
| Sterk kontrast | 28.6% | 36.8% |
| Uttalelse | 30.6% | 29.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.3% | 14.7% |
| Mykt sammensatt palett | 10.2% | 7.3% |
| Balansert harmoni | 16.3% | 27.9% |
| Sterk fargeharmoni | 30.6% | 42.6% |
| Samstemt palett | 28.6% | 7.3% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Károly Ferenczy gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sermon On The Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
| Sermon On The Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Landscape In Springtime Wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Orpheus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 400 | 0 |
| Nude In Red Background | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Sacrifice of Abraham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait (in the Ateli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The Hill-top | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Woman Painter - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Boys Throwing Pebbles Into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Károly Ferenczy blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6400 | 77.1% |
| telefoner | 1800 | 21.7% |
| nettbrett | 100 | 1.2% |
Hvilke språk bruker publikummet til Károly Ferenczy?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Hungarian | 300 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Károly Ferenczy ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 200 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 300 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
Károly Ferenczy: korte svar
Hva er det mest viste verket til Károly Ferenczy?
- Orpheus: 1400 besøk, 21% av visningene til Károly Ferenczy. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Károly Ferenczy?
- 8300 de siste tolv månedene (2500 på kunstnersiden, 5800 på verkene).
Ser folk på Károly Ferenczy på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (77%), telefoner (22%) og nettbrett (1%); enheter leder med 77%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Károly Ferenczy?
- Ja, Subtile farger (Fargemetning): 59% av besøkene for 31% av katalogen.