Karl Blossfeldt Blikket på verket

1865 – 1932

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Karl Blossfeldt på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Karl Blossfeldt: hva et år med besøk viser

Art Forms in Nature 65 er det mest viste verket: 200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 12% av all oppmerksomhet rettet mot Karl Blossfeldt. Etterfølges av Art Forms in Nature 102 og Art Forms in Nature 45. Kunstnersiden fikk 200 besøk og verkene 1500: 1700 totalt. Oppmerksomheten har økt med 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 1100 besøk. De foretrekker Sterk kontrast (Kontrast): 24% av besøk mot 6% av katalogen.

De 10 mest viste verkene til Karl Blossfeldt

Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Karl Blossfeldt.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 visninger · 11.8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 visninger · 11.8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 visninger · 11.8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 visninger · 11.8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 visninger · 5.9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 visninger · 5.9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 visninger · 5.9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 visninger · 5.9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 visninger · 5.9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 visninger · 5.9%

Når besøker folk siden til Karl Blossfeldt?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Data i en tabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Aug 20260200
Sep 20260300

Når er verkene til Karl Blossfeldt åpne?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Karl Blossfeldt er mest sett, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Data i en tabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

I hvilke språk følges Karl Blossfeldt?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Data i en tabell
SpråkBesøkningerDel
German100100.0%

Hvor mange besøk per dag får Karl Blossfeldt, og hva skjer videre?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Data i en tabell
DagBesøkninger
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep100
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep100
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct200
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)100
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)100
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)100
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0

Hva folk spør om angående Karl Blossfeldt

Hvilket verk av Karl Blossfeldt har flest visninger?

Art Forms in Nature 65 først, med 200 visninger, som utgjør 12% av visningene. 10 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til Karl Blossfeldt på OriginalUniqueArt.com?

1700 besøk de siste tolv månedene: 200 til kunstnersiden, 1500 til verkene.

Hvilke verk av Karl Blossfeldt treffer smaken til de besøkende?

Verk beskrevet som Sterk kontrast (Kontrast) får 24% av visningene for 6% av katalogen.