Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Julio Vila y Prades på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Julio Vila y Prades: hva et år med besøk viser
Valencianas er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 29% av all oppmerksomhet rettet mot Julio Vila y Prades. Etterfølges av Española con Mantilla (also known as The White Mantilla) og Retrato de Mujer. Kunstnersiden fikk 200 besøk og verkene 1200: 1400 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 1000 besøk. De foretrekker Mild (Kontrast): 50% av besøk mot 15% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Julio Vila y Prades
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Julio Vila y Prades.
-
1
Valencianas
400 visninger · 28.6%
-
2
Española con Mantilla (also known as The White Mantilla), 1913
100 visninger · 7.1%
-
3
Retrato de Mujer
100 visninger · 7.1%
-
4
En la playa
100 visninger · 7.1%
-
5
El Camino
100 visninger · 7.1%
-
6
Mujeres en el Campo
100 visninger · 7.1%
-
7
Retrato de mujer con sombrero
100 visninger · 7.1%
-
8
La Travesia
100 visninger · 7.1%
-
9
Retrato de Dama
100 visninger · 7.1%
-
10
Paisaje con Reflejos
100 visninger · 7.1%
Når besøker folk siden til Julio Vila y Prades?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 400 |
Når er verkene til Julio Vila y Prades åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Julio Vila y Prades?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 19.1% | 7.1% |
| Myk skygge | 31.9% | 57.1% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 28.6% |
| Lyssterk balanse | 14.9% | 7.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 27.7% | 42.9% |
| Subtile farger | 53.2% | 42.9% |
| Balansert mykhet | 12.8% | 7.1% |
| Tydelig fargepreg | 6.4% | 7.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 71.0% | 91.7% |
| Nøytrale toner | 22.6% | 8.3% |
| Mørke toner | 3.2% | 0.0% |
| Naturtoner | 3.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.3% | 64.3% |
| Balansert | 55.3% | 28.6% |
| Klar og intens | 6.4% | 7.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.8% | 0.0% |
| Mild | 14.9% | 50.0% |
| Balansert | 8.5% | 7.1% |
| Sterk kontrast | 21.3% | 0.0% |
| Uttalelse | 42.5% | 42.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 34.0% | 50.0% |
| Mykt sammensatt palett | 23.4% | 14.3% |
| Balansert harmoni | 10.6% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 25.5% | 35.7% |
| Samstemt palett | 6.4% | 0.0% |
Hvilke verk av Julio Vila y Prades er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valencianos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Española con Mantilla (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mujer con Sombrero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tipos regionales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madre y niño | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje al Amanecer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flamencas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El manzanares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de su Hija | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Julio Vila y Prades?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Julio Vila y Prades, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 900 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 1000 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 1300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 1500 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 200 |
Hva folk spør om angående Julio Vila y Prades
Hvilket verk av Julio Vila y Prades har flest visninger?
- Valencianas først, med 400 visninger, som utgjør 29% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Julio Vila y Prades på OriginalUniqueArt.com?
- 1400 besøk de siste tolv månedene: 200 til kunstnersiden, 1200 til verkene.
Hvilke verk av Julio Vila y Prades treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Mild (Kontrast) får 50% av visningene for 15% av katalogen.