Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jules Chéret på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jules Chéret: hva et år med besøk viser
Reproduction Of A Poster Advertising er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 14% av all oppmerksomhet rettet mot Jules Chéret. Etterfølges av Reproduction Of A Poster Advertising 'ambassadeurs' og Poster Advertising 'danseuses Espagnoles'. Kunstnersiden fikk 1700 besøk og verkene 2500: 4200 totalt. Oppmerksomheten har økt med 83% fra Aug 2026 til Sep 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 2500 besøk. Besøkende ser på enheter (69%) og telefoner (31%). De foretrekker Romantisk og varm (Emosjonell tone): 33% av besøk mot 14% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Jules Chéret
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Jules Chéret.
-
1
Reproduction Of A Poster Advertising
400 visninger · 14.3%
-
2
Reproduction Of A Poster Advertising 'ambassadeurs'
300 visninger · 10.7%
-
3
Poster Advertising 'danseuses Espagnoles'
200 visninger · 7.1%
-
4
Reproduction Of A Poster For A Pantomime
100 visninger · 3.6%
-
5
Reproduction of a Poster Advertising 'Loie Fuller'
100 visninger · 3.6%
-
6
Pierrot et Colombine
100 visninger · 3.6%
-
7
Reproduction Of A Poster Advertising 'la Gomme'
100 visninger · 3.6%
-
8
'the French Standard'
100 visninger · 3.6%
-
9
Poster Advertising 'mariani Wine'
100 visninger · 3.6%
-
10
Advertising For 'humber Cycles'
100 visninger · 3.6%
Når besøker folk siden til Jules Chéret?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1900 |
| Aug 2026 | 500 | 100 |
| Sep 2026 | 600 | 500 |
Når er verkene til Jules Chéret åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Jules Chéret?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 42.9% | 50.0% |
| Nostalgi preget | 28.6% | 33.3% |
| Harmonisk | 0.0% | 16.7% |
| Dramatisk intensitet | 14.3% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 14.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget av vemod | 42.9% | 50.0% |
| Romantisk og varm | 14.3% | 33.3% |
| Rolig | 14.3% | 16.7% |
| Kraftfullt | 14.3% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 14.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 14.0% | 14.3% |
| Mild lysstyrke | 28.0% | 35.7% |
| Lyssterk balanse | 44.0% | 28.6% |
| Lyssterk | 10.0% | 21.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.0% | 7.1% |
| Subtile farger | 24.0% | 32.1% |
| Balansert mykhet | 44.0% | 28.6% |
| Tydelig fargepreg | 22.0% | 32.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 54.5% | 50.0% |
| Jordnær | 31.8% | 15.4% |
| Mørke toner | 11.4% | 19.2% |
| Pastellfarger | 2.3% | 15.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 6.0% | 0.0% |
| Balansert | 40.0% | 42.9% |
| Klar og intens | 54.0% | 57.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 7.1% |
| Mild | 6.0% | 3.6% |
| Balansert | 10.0% | 3.6% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 21.4% |
| Uttalelse | 54.0% | 64.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 24.0% | 21.4% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 32.1% |
| Balansert harmoni | 28.0% | 17.9% |
| Sterk fargeharmoni | 30.0% | 28.6% |
| Samstemt palett | 2.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Jules Chéret er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Jules Chéret-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 69.0% |
| telefoner | 1300 | 31.0% |
I hvilke språk følges Jules Chéret?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 600 | 60.0% |
| Arabic | 100 | 10.0% |
| Spanish | 100 | 10.0% |
| French | 100 | 10.0% |
| Polish | 100 | 10.0% |
Hvor mange besøk per dag får Jules Chéret, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 300 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 300 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 200 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Jules Chéret
Hvilket verk av Jules Chéret har flest visninger?
- Reproduction Of A Poster Advertising først, med 400 visninger, som utgjør 14% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Jules Chéret på OriginalUniqueArt.com?
- 4200 besøk de siste tolv månedene: 1700 til kunstnersiden, 2500 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Jules Chéret?
- Publikum kommer fra enheter (69%) og telefoner (31%); enheter står for 69% av besøkene.
Hvilke verk av Jules Chéret treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Romantisk og varm (Emosjonell tone) får 33% av visningene for 14% av katalogen.