Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joseph Highmore på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Joseph Highmore: hva et år med besøk viser
Portrait Of A Gentleman er det mest viste verket: 300 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 8% av all oppmerksomhet rettet mot Joseph Highmore. Etterfølges av Portrait of Major-General James Wolfe og Edward Nourse The Younger. Kunstnersiden fikk 900 besøk og verkene 3300: 4200 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 4000 besøk. Besøkende ser på enheter (95%) og nettbrett (5%). De foretrekker Balansert mykhet (Fargemetning): 28% av besøk mot 16% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Joseph Highmore
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Joseph Highmore.
-
1
Portrait Of A Gentleman
300 visninger · 8.3%
-
2
Portrait of Major-General James Wolfe
200 visninger · 5.6%
-
3
Edward Nourse The Younger
200 visninger · 5.6%
-
4
Portrait Of A Lady With A Pug Dog
200 visninger · 5.6%
-
5
Thomas Pennant
200 visninger · 5.6%
-
6
Reverend Edmund Tew
200 visninger · 5.6%
-
7
A Couple Dressed in the Height of Fashion
100 visninger · 2.8%
-
8
Isabella Lee And Her Grandson, William Waller
100 visninger · 2.8%
-
9
Sketch Of A Young Girl
100 visninger · 2.8%
-
10
The Angel Of Mercy
100 visninger · 2.8%
Når besøker folk siden til Joseph Highmore?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 3200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Når er verkene til Joseph Highmore åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Joseph Highmore?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 84.0% | 72.2% |
| Myk skygge | 14.0% | 22.2% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 2.8% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 2.8% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.0% | 44.4% |
| Subtile farger | 36.0% | 27.8% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 27.8% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 82.0% | 77.8% |
| Balansert | 16.0% | 19.4% |
| Klar og intens | 2.0% | 2.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 32.0% | 30.6% |
| Mild | 26.0% | 30.6% |
| Balansert | 14.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 16.7% |
| Uttalelse | 12.0% | 22.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 8.3% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 11.1% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 41.7% |
| Samstemt palett | 24.0% | 27.8% |
Hvilke verk av Joseph Highmore er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mr. Oldham and his Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Freeman Flower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Hamilton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Couple Dressed in the Hei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pamela fainting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamela and Lady Davers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Major-General J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Pamela preparing to go home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Joseph Highmore-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4000 | 95.2% |
| nettbrett | 200 | 4.8% |
I hvilke språk følges Joseph Highmore?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Joseph Highmore, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Joseph Highmore
Hvilket verk av Joseph Highmore har flest visninger?
- Portrait Of A Gentleman først, med 300 visninger, som utgjør 8% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Joseph Highmore på OriginalUniqueArt.com?
- 4200 besøk de siste tolv månedene: 900 til kunstnersiden, 3300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Joseph Highmore?
- Publikum kommer fra enheter (95%) og nettbrett (5%); enheter står for 95% av besøkene.
Hvilke verk av Joseph Highmore treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Balansert mykhet (Fargemetning) får 28% av visningene for 16% av katalogen.