Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Josef Albers på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Josef Albers: publikum i et nøtteskall
Homage to the Square Glow fanger flest blikk: 1100 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 11% av alle visninger av Josef Albers på OriginalUniqueArt.com. Interaction of Color og Homage to the Square: Soft Spoken følger. Josef Albers har generert 7800 besøk: 4100 på kunstnersiden og 3700 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 800% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 4200 besøk. Publikum leser på English (19%), Arabic (16%) og Korean (16%). Publikum ser med fra South Korea (19%), United States of America (12%) og Algeria (9%). Publikum ser på enheter (69%), telefoner (29%) og nettbrett (1%). Publikum har en preferanse for Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni): 32% av besøkene, for 6% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Josef Albers som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Josef Albers som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Homage to the Square Glow, 1966
1100 visninger · 10.9%
-
2
Interaction of Color
1100 visninger · 10.9%
-
3
Homage to the Square: Soft Spoken, 1969
1100 visninger · 10.9%
-
4
Homage to the Square, 1966
700 visninger · 6.9%
-
5
Multiplex A, 1947
500 visninger · 5.0%
-
6
Multiplex D, 1948
400 visninger · 4.0%
-
7
Homage to the Square: Broad Call, 1967
400 visninger · 4.0%
-
8
Homage to the Square: Precinct, 1951
300 visninger · 3.0%
-
9
Homage to the Square: Ritardando, 1958
300 visninger · 3.0%
-
10
Study for Homage to the Square: Still Remembered
200 visninger · 2.0%
Hvor mange ser på Josef Albers hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 3300 |
| Aug 2026 | 400 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Oct 2026 | 2700 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Josef Albers sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Josef Albers?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 23.1% | 32.4% |
| Seren | 15.4% | 25.0% |
| Minimalistisk | 38.5% | 13.2% |
| Moderne og minimalistisk | 15.4% | 17.6% |
| Elegant | 0.0% | 10.3% |
| Kraftfull | 7.7% | 1.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 53.8% | 42.6% |
| Rolig | 7.7% | 29.4% |
| Energisk | 7.7% | 16.2% |
| Fredfull | 23.1% | 11.8% |
| Kraftfullt | 7.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 21.8% |
| Myk skygge | 18.0% | 23.8% |
| Mild lysstyrke | 28.0% | 27.7% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 11.9% |
| Lyssterk | 24.0% | 14.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 42.0% | 19.8% |
| Subtile farger | 8.0% | 5.0% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 23.8% |
| Tydelig fargepreg | 20.0% | 27.7% |
| Livlig farge | 22.0% | 23.8% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 32.5% | 48.5% |
| Nøytrale toner | 25.0% | 16.2% |
| Pastellfarger | 7.5% | 20.6% |
| Jordnær | 17.5% | 5.9% |
| Livlige og intense | 7.5% | 1.5% |
| Naturtoner | 2.5% | 2.9% |
| Monokrom | 5.0% | 0.0% |
| Solnedgang | 2.5% | 1.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.0% | 26.7% |
| Balansert | 16.0% | 20.8% |
| Klar og intens | 46.0% | 52.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 38.0% | 38.6% |
| Mild | 12.0% | 34.6% |
| Balansert | 4.0% | 2.0% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 12.9% |
| Uttalelse | 26.0% | 11.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 4.0% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 31.7% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 11.9% |
| Sterk fargeharmoni | 22.0% | 21.8% |
| Samstemt palett | 54.0% | 30.7% |
Hvilke verk av Josef Albers vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| White and Gray with Two Yel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homage to the Square Midday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multiplex D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Four Xs in Red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homage to the Square (La Te… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Homage to the Square Glow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Homage to the Squ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Lissitzky, Dessau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Astatic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Homage to the Squ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se Josef Albers?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5400 | 69.2% |
| telefoner | 2300 | 29.5% |
| nettbrett | 100 | 1.3% |
I hvilke språk følger folk Josef Albers?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 600 | 18.8% |
| Arabic | 500 | 15.6% |
| Korean | 500 | 15.6% |
| Spanish | 300 | 9.4% |
| Russian | 300 | 9.4% |
| French | 200 | 6.2% |
| Italian | 200 | 6.2% |
| Danish | 100 | 3.1% |
| German | 100 | 3.1% |
| Japanese | 100 | 3.1% |
Hvor mange ser Josef Albers hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 300 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 400 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 300 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 200 |
| Fri 23 Oct | 300 |
| Sat 24 Oct | 900 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 600 |
| Tue 27 Oct | 700 |
| Wed 28 Oct | 600 |
| Thu 29 Oct | 600 |
| Fri 30 Oct | 1000 |
| Sat 31 Oct | 600 |
| Sun 1 Nov | 600 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 1000 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 600 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 1000 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 1000 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 1100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 800 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 1100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 700 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 1200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 1200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 1300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 1000 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 700 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 1300 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 800 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 1400 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 1400 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 1500 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 1100 |
Spørsmål om Josef Albers
Hvilke verk av Josef Albers vekker mest oppmerksomhet?
- Homage to the Square Glow, med 1100 visninger (11% av alle visninger for Josef Albers). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Josef Albers på OriginalUniqueArt.com?
- 7800 besøk de siste tolv månedene: 4100 på kunstnersiden og 3700 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på Josef Albers?
- Folk ser på Josef Albers på enheter (69%), telefoner (29%) og nettbrett (1%); enheter utgjør 69% av besøkene.
I hvilke språk følger folk Josef Albers?
- På English (19%), Arabic (16%) og Korean (16%). English leder med 19%.
Hvilken type verk av Josef Albers foretrekker folk?
- Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni): 32% av besøkene, mot 6% av katalogen.