Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Varley I (Den Eldre) på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Varley I (Den Eldre): nøkkeltall
Det mest viste verket er Cheyne Walk, Chelsea,: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 8% av visningene til John Varley I (Den Eldre). Deretter View Of A Cottage, Possibly Chiswick og Landscape with castle and mountain. Totalt 2500 besøk: 100 på kunstnersiden, 2400 på verkene. Publikum minker: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 2200 besøk. Én smak skiller seg ut: Samstemt palett (Fargeharmoni) står for 46% av de besøkte, med kun 24% av katalogen.
John Varley I (Den Eldre): de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til John Varley I (Den Eldre) som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Cheyne Walk, Chelsea,, 1811
200 visninger · 7.7%
-
2
View Of A Cottage, Possibly Chiswick
200 visninger · 7.7%
-
3
Landscape with castle and mountain
200 visninger · 7.7%
-
4
Sunset at Harlech Castle,, 1840
100 visninger · 3.8%
-
5
Landscape With A Tower On A Hill
100 visninger · 3.8%
-
6
Portrait of Matilda Lowry
100 visninger · 3.8%
-
7
A Boathouse At Millbank Near Vauxhall Bridge
100 visninger · 3.8%
-
8
Vale of the River Mawddach
100 visninger · 3.8%
-
9
View near interlaken, switzerland
100 visninger · 3.8%
-
10
Bolton Abbey On The Wharfe, Yorkshire
100 visninger · 3.8%
Hvordan endrer publikummet til John Varley I (Den Eldre) seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 2100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvordan har verkene til John Varley I (Den Eldre) blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til John Varley I (Den Eldre)?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 23.1% |
| Mild lysstyrke | 44.0% | 34.6% |
| Lyssterk balanse | 42.0% | 38.5% |
| Lyssterk | 2.0% | 3.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.0% | 23.1% |
| Subtile farger | 26.0% | 34.6% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 42.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 65.9% | 54.2% |
| Jordnær | 34.1% | 37.5% |
| Mørke toner | 0.0% | 8.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 15.4% |
| Balansert | 70.0% | 61.5% |
| Klar og intens | 4.0% | 23.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 3.9% |
| Mild | 14.0% | 23.1% |
| Balansert | 6.0% | 7.7% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 11.5% |
| Uttalelse | 62.0% | 53.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 3.9% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 3.9% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 7.7% |
| Sterk fargeharmoni | 52.0% | 38.5% |
| Samstemt palett | 24.0% | 46.2% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til John Varley I (Den Eldre) gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holy island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An extensive wooded landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlech Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Arch at Holy Island, Nor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo from the South | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlech Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blackmoor Head, Near Rhuddl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A figure beside a wooded po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| York Minster from near the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til John Varley I (Den Eldre)?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til John Varley I (Den Eldre) ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
John Varley I (Den Eldre): korte svar
Hva er det mest viste verket til John Varley I (Den Eldre)?
- Cheyne Walk, Chelsea,: 200 besøk, 8% av visningene til John Varley I (Den Eldre). Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får John Varley I (Den Eldre)?
- 2500 de siste tolv månedene (100 på kunstnersiden, 2400 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av John Varley I (Den Eldre)?
- Ja, Samstemt palett (Fargeharmoni): 46% av besøkene for 24% av katalogen.