Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Ferneley, Snr på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Ferneley, Snr: nøkkeltall
Det mest viste verket er Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 15% av visningene til John Ferneley, Snr. Deretter Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar' og A Grey Hunter. Totalt 1300 besøk: 300 på kunstnersiden, 1000 på verkene. Toppmåned: Jul 2026 med 1300 besøk. Én smak skiller seg ut: Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 54% av de besøkte, med kun 32% av katalogen.
John Ferneley, Snr: de 9 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 9 verkene til John Ferneley, Snr som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter
200 visninger · 15.4%
-
2
Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar', 1834
200 visninger · 15.4%
-
3
A Grey Hunter, 1820
200 visninger · 15.4%
-
4
The Marriott Family
200 visninger · 15.4%
-
5
The Bays, Manchester, 1843
100 visninger · 7.7%
-
6
Marvel, KingFisher And The Lad, Three Hunters Belonging To William Angerstein, In A Field With His Dog Spring
100 visninger · 7.7%
-
7
The Rossendale Hunt
100 visninger · 7.7%
-
8
Emlius, Winter of the 1832 Derby, held by a Groom at Doncaster
100 visninger · 7.7%
-
9
Mr. C. N. Hogg's Claxton and a Groom in a Stable
100 visninger · 7.7%
Hvordan endrer publikummet til John Ferneley, Snr seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvordan har verkene til John Ferneley, Snr blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til John Ferneley, Snr?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.6% | 0.0% |
| Myk skygge | 40.4% | 30.8% |
| Mild lysstyrke | 31.9% | 53.8% |
| Lyssterk balanse | 14.9% | 15.4% |
| Lyssterk | 2.1% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 6.4% | 0.0% |
| Subtile farger | 21.3% | 30.8% |
| Balansert mykhet | 40.4% | 30.8% |
| Tydelig fargepreg | 29.8% | 38.5% |
| Livlig farge | 2.1% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 63.6% | 61.5% |
| Mørke toner | 22.7% | 30.8% |
| Metalliske toner | 4.5% | 7.7% |
| Nøytrale toner | 6.8% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 17.0% | 15.4% |
| Balansert | 55.3% | 53.8% |
| Klar og intens | 27.7% | 30.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.5% | 0.0% |
| Mild | 21.3% | 15.4% |
| Balansert | 12.8% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 27.7% | 46.2% |
| Uttalelse | 29.8% | 38.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.4% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 4.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 12.8% | 7.7% |
| Sterk fargeharmoni | 40.4% | 46.2% |
| Samstemt palett | 36.2% | 46.2% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til John Ferneley, Snr gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The 4th Royal Irish Dragoon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playmate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr George Marriott On His B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Troop Sergeant Major, the 7… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bays, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Chestnut Racehorse Called… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| of champions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Saddled Bay Hunter In A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til John Ferneley, Snr?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til John Ferneley, Snr ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
John Ferneley, Snr: korte svar
Hva er det mest viste verket til John Ferneley, Snr?
- Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 besøk, 15% av visningene til John Ferneley, Snr. Listen går ned til rank 9.
Hvor mange besøk får John Ferneley, Snr?
- 1300 de siste tolv månedene (300 på kunstnersiden, 1000 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av John Ferneley, Snr?
- Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 54% av besøkene for 32% av katalogen.