Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Andrew Lawson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Andrew Lawson: nøkkeltall
Det mest viste verket er Mountains and a Lake: 700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av visningene til John Andrew Lawson. Deretter Fishing on the Six Mile og Brown Bird Nesting in Branches. Totalt 3000 besøk: 1400 på kunstnersiden, 1600 på verkene. Publikum vokser: 500% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Oct 2026 med 1200 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (60%) og telefoner (40%). Én smak skiller seg ut: Mild (Kontrast) står for 51% av de besøkte, med kun 30% av katalogen.
John Andrew Lawson: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til John Andrew Lawson som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Mountains and a Lake
700 visninger · 20.0%
-
2
Fishing on the Six Mile
600 visninger · 17.1%
-
3
Brown Bird Nesting in Branches
500 visninger · 14.3%
-
4
Seabird on a Nest
400 visninger · 11.4%
-
5
Hunt Passing through a Village
300 visninger · 8.6%
-
6
The Hunt
200 visninger · 5.7%
-
7
Horses and Ducks in a Stable
200 visninger · 5.7%
-
8
Sentry Hill Cottage
200 visninger · 5.7%
-
9
Huntsman on a White Horse
100 visninger · 2.9%
-
10
Slemish View
100 visninger · 2.9%
Hvordan endrer publikummet til John Andrew Lawson seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Oct 2026 | 500 | 700 |
Hvordan har verkene til John Andrew Lawson blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til John Andrew Lawson?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 11.1% | 17.1% |
| Myk skygge | 33.3% | 40.0% |
| Mild lysstyrke | 48.1% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 7.4% | 2.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 3.7% | 2.9% |
| Subtile farger | 11.1% | 2.9% |
| Balansert mykhet | 48.1% | 42.9% |
| Tydelig fargepreg | 37.0% | 51.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 45.8% | 51.4% |
| Jordnær | 41.7% | 25.7% |
| Nøytrale toner | 12.5% | 22.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 77.8% | 97.1% |
| Klar og intens | 22.2% | 2.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 29.6% | 51.4% |
| Balansert | 29.6% | 25.7% |
| Sterk kontrast | 37.0% | 17.1% |
| Uttalelse | 3.7% | 5.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 3.7% | 2.9% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 20.0% |
| Samstemt palett | 63.0% | 77.1% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til John Andrew Lawson gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seabird on a Nest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sentry Hill Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Hunt Passing through a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Horses and Ducks in a Stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| 'Ginger' the Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sentry Hill, before 1885 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fairymount | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains and a Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Puffins on Rathlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Waiting Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har John Andrew Lawson blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 1800 | 60.0% |
| telefoner | 1200 | 40.0% |
Hvilke språk bruker publikummet til John Andrew Lawson?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 80.0% |
| Finnish | 100 | 20.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til John Andrew Lawson ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 700 |
| Fri 16 Oct | 200 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 400 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 500 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 200 |
John Andrew Lawson: korte svar
Hva er det mest viste verket til John Andrew Lawson?
- Mountains and a Lake: 700 besøk, 20% av visningene til John Andrew Lawson. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får John Andrew Lawson?
- 3000 de siste tolv månedene (1400 på kunstnersiden, 1600 på verkene).
Ser folk på John Andrew Lawson på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (60%) og telefoner (40%); enheter leder med 60%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av John Andrew Lawson?
- Ja, Mild (Kontrast): 51% av besøkene for 30% av katalogen.