Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Wijnants på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jan Wijnants: hva et år med besøk viser
Parable of the Good Samaritan er det mest viste verket: 500 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 18% av all oppmerksomhet rettet mot Jan Wijnants. Etterfølges av Landscape with a Hunter and Figures og A Landscape with a Woman driving Sheep through a Ruined Archway. Kunstnersiden fikk 600 besøk og verkene 2500: 3100 totalt. Oppmerksomheten har økt med 200% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 1900 besøk. Besøkende ser på enheter (87%) og telefoner (13%). De foretrekker Inspirerende og visjonær (Stemning): 56% av besøk mot 0% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Jan Wijnants
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Jan Wijnants.
-
1
Parable of the Good Samaritan, 1670
500 visninger · 17.9%
-
2
Landscape with a Hunter and Figures, 1670
400 visninger · 14.3%
-
3
A Landscape with a Woman driving Sheep through a Ruined Archway, 1667
300 visninger · 10.7%
-
4
Landscape with a Woman and a Dog
300 visninger · 10.7%
-
5
A Landscape with a High Dune and Peasants on a Road
100 visninger · 3.6%
-
6
Landscape in Dunes with a Married Couple, 1684
100 visninger · 3.6%
-
7
Landscape with a Man and a Dog
100 visninger · 3.6%
-
8
Landscape with a Pedlar and a Woman Resting, 1669
100 visninger · 3.6%
-
9
Extensive Wooded Landscape with Herdsmen and Cattle on a Road, 1666
100 visninger · 3.6%
-
10
A Hilly Landscape with a Hawking Party, 1665
100 visninger · 3.6%
Når besøker folk siden til Jan Wijnants?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1600 |
| Aug 2026 | 100 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 200 | 100 |
Når er verkene til Jan Wijnants åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Jan Wijnants?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Inspirerende og visjonær | 0.0% | 55.6% |
| Harmonisk | 0.0% | 44.4% |
| Seren | 100.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 55.6% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 44.4% |
| Fredfull | 100.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 14.0% | 7.1% |
| Myk skygge | 48.0% | 60.7% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 32.1% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 44.0% | 21.4% |
| Subtile farger | 36.0% | 60.7% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 14.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 3.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 74.2% | 82.3% |
| Nøytrale toner | 22.6% | 11.8% |
| Mørke toner | 0.0% | 5.9% |
| Monokrom | 3.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.0% | 53.6% |
| Balansert | 46.0% | 46.4% |
| Klar og intens | 2.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 0.0% |
| Mild | 20.0% | 10.7% |
| Balansert | 20.0% | 7.1% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 64.3% |
| Uttalelse | 28.0% | 17.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.0% | 10.7% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 30.0% | 64.3% |
| Samstemt palett | 44.0% | 25.0% |
Hvilke verk av Jan Wijnants er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Cattle on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A peasant cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Peddler an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with horsemen and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly Landscape with Hunter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dunes near Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly Landscape with a Begg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Huntsman and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a resting hu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Rider Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Jan Wijnants-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2700 | 87.1% |
| telefoner | 400 | 12.9% |
I hvilke språk følges Jan Wijnants?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Polish | 100 | 50.0% |
| Russian | 100 | 50.0% |
Hvor mange besøk per dag får Jan Wijnants, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Jan Wijnants
Hvilket verk av Jan Wijnants har flest visninger?
- Parable of the Good Samaritan først, med 500 visninger, som utgjør 18% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Jan Wijnants på OriginalUniqueArt.com?
- 3100 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnersiden, 2500 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Jan Wijnants?
- Publikum kommer fra enheter (87%) og telefoner (13%); enheter står for 87% av besøkene.
Hvilke verk av Jan Wijnants treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Inspirerende og visjonær (Stemning) får 56% av visningene for 0% av katalogen.