Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan van Hemessen på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jan van Hemessen: nøkkeltall
Det mest viste verket er Judith: 800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av visningene til Jan van Hemessen. Deretter St Jerome og Allegorical Scene. Totalt 3600 besøk: 900 på kunstnersiden, 2700 på verkene. Publikum vokser: 114% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Oct 2026 med 1500 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (83%) og telefoner (17%). Én smak skiller seg ut: Harmonisk (Stemning) står for 56% av de besøkte, med kun 11% av katalogen.
Jan van Hemessen: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Jan van Hemessen som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Judith, 1540
800 visninger · 18.2%
-
2
St Jerome, 1543
700 visninger · 15.9%
-
3
Allegorical Scene, 1550
400 visninger · 9.1%
-
4
Woman Weighing Gold
400 visninger · 9.1%
-
5
The Surgeon, 1555
300 visninger · 6.8%
-
6
Merry Company, 1540
200 visninger · 4.5%
-
7
The Descent from the Cross
200 visninger · 4.5%
-
8
The Calling of Saint Matthew, 601
200 visninger · 4.5%
-
9
Weeping Bride, 1540
200 visninger · 4.5%
-
10
The Virgin and the Child, 1543
200 visninger · 4.5%
Hvordan endrer publikummet til Jan van Hemessen seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 600 |
| Oct 2026 | 400 | 1100 |
Hvordan har verkene til Jan van Hemessen blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Jan van Hemessen?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 65.9% | 30.2% |
| Harmonisk | 11.4% | 55.8% |
| Klassisk | 9.1% | 2.3% |
| Elegant | 6.8% | 4.7% |
| Drømmende og romantisk | 2.3% | 4.7% |
| Mystisk | 2.3% | 2.3% |
| Nostalgi preget | 2.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 20.4% | 41.9% |
| Dramatisk | 29.5% | 16.3% |
| Alvorstung | 20.4% | 11.6% |
| Melankolsk | 9.1% | 20.9% |
| Romantisk og varm | 6.8% | 4.7% |
| Rolig | 2.3% | 4.7% |
| Sjelelig oppløftende | 6.8% | 0.0% |
| Trøstende og trygg | 2.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 50.0% | 36.4% |
| Myk skygge | 35.4% | 63.6% |
| Mild lysstyrke | 10.4% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 4.2% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 25.0% | 2.3% |
| Subtile farger | 47.9% | 47.7% |
| Balansert mykhet | 22.9% | 36.4% |
| Tydelig fargepreg | 4.2% | 13.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 87.0% | 79.5% |
| Mørke toner | 8.7% | 20.4% |
| Nøytrale toner | 4.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 43.8% | 9.1% |
| Balansert | 54.2% | 86.4% |
| Klar og intens | 2.1% | 4.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.2% | 0.0% |
| Mild | 16.7% | 2.3% |
| Balansert | 16.7% | 29.5% |
| Sterk kontrast | 22.9% | 25.0% |
| Uttalelse | 39.6% | 43.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.1% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.3% | 2.3% |
| Balansert harmoni | 12.5% | 11.4% |
| Sterk fargeharmoni | 72.9% | 86.4% |
| Samstemt palett | 4.2% | 0.0% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Jan van Hemessen gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 500 | 0 |
| The Virgin and the Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ on the Cross, with t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Calling of Saint Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Calling of Saint Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family with Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Playing a Clavi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Man and a Woman playing Bac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Jan van Hemessen blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3000 | 83.3% |
| telefoner | 600 | 16.7% |
Hvilke språk bruker publikummet til Jan van Hemessen?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 50.0% |
| Czech | 100 | 25.0% |
| Italian | 100 | 25.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Jan van Hemessen ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 200 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 500 |
| Mon 26 Oct | 200 |
| Tue 27 Oct | 200 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 200 |
| Sat 31 Oct | 200 |
| Sun 1 Nov | 300 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 200 |
Jan van Hemessen: korte svar
Hva er det mest viste verket til Jan van Hemessen?
- Judith: 800 besøk, 18% av visningene til Jan van Hemessen. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Jan van Hemessen?
- 3600 de siste tolv månedene (900 på kunstnersiden, 2700 på verkene).
Ser folk på Jan van Hemessen på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (83%) og telefoner (17%); enheter leder med 83%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Jan van Hemessen?
- Ja, Harmonisk (Stemning): 56% av besøkene for 11% av katalogen.