Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Siberechts på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jan Siberechts: hva et år med besøk viser
Henley on Thames from the Wargrave Road, Oxfordshire er det mest viste verket: 500 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 28% av all oppmerksomhet rettet mot Jan Siberechts. Etterfølges av The Market Garden og A Cowherd passing a Horse and Cart in a Stream. Kunstnersiden fikk 700 besøk og verkene 1400: 2100 totalt. Oppmerksomheten er ned 67% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 1500 besøk. De foretrekker Uttalelse (Kontrast): 94% av besøk mot 54% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Jan Siberechts
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Jan Siberechts.
-
1
Henley on Thames from the Wargrave Road, Oxfordshire, 1698
500 visninger · 27.8%
-
2
The Market Garden, 1664
200 visninger · 11.1%
-
3
A Cowherd passing a Horse and Cart in a Stream
200 visninger · 11.1%
-
4
An extensive river landscape probably derbyshire
200 visninger · 11.1%
-
5
PAYSAGE AVEC FIGURES OU LES DEUX FILLETTES
200 visninger · 11.1%
-
6
The Ford, 1672
100 visninger · 5.6%
-
7
Figures With A Cart And Horses Fording A Stream
100 visninger · 5.6%
-
8
Crossing a Creek, 1669
100 visninger · 5.6%
-
9
The Ford, 1670
100 visninger · 5.6%
-
10
Pastoral Scene, 1670
100 visninger · 5.6%
Når besøker folk siden til Jan Siberechts?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Når er verkene til Jan Siberechts åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Jan Siberechts?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 58.3% | 18.2% |
| Harmonisk | 13.9% | 18.2% |
| Nostalgi preget | 5.6% | 45.5% |
| Jordnære toner | 8.3% | 0.0% |
| Klassisk | 5.6% | 0.0% |
| Elegant | 2.8% | 9.1% |
| Drømmende og romantisk | 2.8% | 9.1% |
| Dramatisk intensitet | 2.8% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 72.2% | 18.2% |
| Nostalgi preget av vemod | 5.6% | 45.5% |
| Rolig | 5.6% | 18.2% |
| Ettertenksomt | 5.6% | 18.2% |
| Trøstende og trygg | 2.8% | 0.0% |
| Dramatisk | 2.8% | 0.0% |
| Energisk | 2.8% | 0.0% |
| Sjelelig oppløftende | 2.8% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 30.0% | 22.2% |
| Myk skygge | 50.0% | 55.6% |
| Mild lysstyrke | 18.0% | 22.2% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.0% | 38.9% |
| Subtile farger | 38.0% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 88.9% | 100.0% |
| Nøytrale toner | 7.4% | 0.0% |
| Monokrom | 3.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 66.0% | 61.1% |
| Balansert | 34.0% | 38.9% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 0.0% |
| Mild | 14.0% | 5.6% |
| Balansert | 12.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 54.0% | 94.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 16.7% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 27.8% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 55.6% |
| Samstemt palett | 34.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Jan Siberechts er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henley on Thames from the W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 | 0 |
| Interior with a Woman Embro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fort | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shallow Water near a Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Farm Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Crossing a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Going to Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Jan Siberechts?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Jan Siberechts, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Jan Siberechts
Hvilket verk av Jan Siberechts har flest visninger?
- Henley on Thames from the Wargrave Road, Oxfordshire først, med 500 visninger, som utgjør 28% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Jan Siberechts på OriginalUniqueArt.com?
- 2100 besøk de siste tolv månedene: 700 til kunstnersiden, 1400 til verkene.
Hvilke verk av Jan Siberechts treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Uttalelse (Kontrast) får 94% av visningene for 54% av katalogen.