Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Miense Molenaer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jan Miense Molenaer: hva et år med besøk viser
Winter Landscape with a Windmill er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 25% av all oppmerksomhet rettet mot Jan Miense Molenaer. Etterfølges av Battle Between Carnival and Lent og The Marriage of Willem van Loon and Margaretha Bas. Kunstnersiden fikk 700 besøk og verkene 1200: 1900 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 1600 besøk. De foretrekker Seren (Stemning): 31% av besøk mot 0% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Jan Miense Molenaer
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Jan Miense Molenaer.
-
1
Winter Landscape with a Windmill, 1650
400 visninger · 25.0%
-
2
Battle Between Carnival and Lent, 1634
200 visninger · 12.5%
-
3
The Marriage of Willem van Loon and Margaretha Bas, 1637
100 visninger · 6.2%
-
4
Self-Portrait as a Lute Player, 1638
100 visninger · 6.2%
-
5
The Denial of Saint Peter, 1633
100 visninger · 6.2%
-
6
The Pig Slaughtering
100 visninger · 6.2%
-
7
The King Drinks (detail), 1636
100 visninger · 6.2%
-
8
The King Drinks, 1636
100 visninger · 6.2%
-
9
Family Making Music, 1630
100 visninger · 6.2%
-
10
A Quack and His Assistant, 1630
100 visninger · 6.2%
Når besøker folk siden til Jan Miense Molenaer?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Når er verkene til Jan Miense Molenaer åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Jan Miense Molenaer?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 30.8% |
| Nostalgi preget | 16.7% | 23.1% |
| Seren | 0.0% | 30.8% |
| Harmonisk | 33.3% | 7.7% |
| Klassisk | 16.7% | 7.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Lystig | 33.3% | 15.4% |
| Melankolsk | 0.0% | 30.8% |
| Dramatisk | 0.0% | 23.1% |
| Lekent | 16.7% | 15.4% |
| Ettertenksomt | 33.3% | 7.7% |
| Anspent | 16.7% | 7.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 60.0% | 87.5% |
| Myk skygge | 34.0% | 12.5% |
| Mild lysstyrke | 6.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.0% | 25.0% |
| Subtile farger | 38.0% | 62.5% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 12.5% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 2.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 86.7% | 93.8% |
| Mørke toner | 6.7% | 6.2% |
| Monokrom | 4.4% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 2.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 70.0% | 56.2% |
| Balansert | 26.0% | 43.8% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 28.0% | 25.0% |
| Mild | 32.0% | 37.5% |
| Balansert | 10.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 12.5% |
| Uttalelse | 12.0% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 6.2% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 12.5% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 50.0% |
| Samstemt palett | 40.0% | 31.2% |
Hvilke verk av Jan Miense Molenaer er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman Playing the Virginal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Carnival and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Allegory of Vanity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denial of Saint Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Het Gebed Voor De Maaltijd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denying of Peter (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Win… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Painter in His Studio, Pain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Marriage of Willem van… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Making Music Peasant Company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Jan Miense Molenaer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Spanish | 100 | 50.0% |
Hvor mange besøk per dag får Jan Miense Molenaer, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Jan Miense Molenaer
Hvilket verk av Jan Miense Molenaer har flest visninger?
- Winter Landscape with a Windmill først, med 400 visninger, som utgjør 25% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Jan Miense Molenaer på OriginalUniqueArt.com?
- 1900 besøk de siste tolv månedene: 700 til kunstnersiden, 1200 til verkene.
Hvilke verk av Jan Miense Molenaer treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Seren (Stemning) får 31% av visningene for 0% av katalogen.