Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til James Giles på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
James Giles: publikum i et nøtteskall
Stags on the Highlands fanger flest blikk: 300 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 12% av alle visninger av James Giles på OriginalUniqueArt.com. Fyvie Castle, Aberdeenshire og The Findhorn from Heronry følger. James Giles har generert 4200 besøk: 2200 på kunstnersiden og 2000 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 2900 besøk. Publikum ser på enheter (79%), telefoner (19%) og nettbrett (2%). Publikum har en preferanse for Nostalgi preget (Stemning): 25% av besøkene, for 0% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til James Giles som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til James Giles som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Stags on the Highlands
300 visninger · 11.5%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 visninger · 7.7%
-
3
The Findhorn from Heronry
200 visninger · 7.7%
-
4
Gray Campbell, 1836
200 visninger · 7.7%
-
5
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 visninger · 3.8%
-
6
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 visninger · 3.8%
-
7
Waterfall, 1851
100 visninger · 3.8%
-
8
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 visninger · 3.8%
-
9
Castle Fraser, 1858
100 visninger · 3.8%
-
10
Tolquhon Castle
100 visninger · 3.8%
Hvor mange ser på James Giles hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1500 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Oct 2026 | 500 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til James Giles sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til James Giles?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Klassisk | 55.6% | 12.5% |
| Seren | 33.3% | 37.5% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 25.0% |
| Drømmende og romantisk | 11.1% | 12.5% |
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 12.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 44.4% | 50.0% |
| Ettertenksomt | 22.2% | 12.5% |
| Trøstende og trygg | 11.1% | 0.0% |
| Melankolsk | 0.0% | 12.5% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 12.5% |
| Kraftfullt | 0.0% | 12.5% |
| Romantisk og varm | 11.1% | 0.0% |
| Sjelelig oppløftende | 11.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 30.0% | 46.2% |
| Myk skygge | 32.0% | 26.9% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 19.2% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 7.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 6.0% | 11.5% |
| Subtile farger | 42.0% | 42.3% |
| Balansert mykhet | 40.0% | 46.2% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 66.7% | 87.0% |
| Mørke toner | 20.0% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 13.3% | 13.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 24.0% | 26.9% |
| Balansert | 70.0% | 73.1% |
| Klar og intens | 6.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 11.5% |
| Mild | 16.0% | 15.4% |
| Balansert | 14.0% | 3.9% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 15.4% |
| Uttalelse | 46.0% | 53.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 11.5% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 7.7% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 46.0% | 46.2% |
| Samstemt palett | 36.0% | 34.6% |
Hvilke verk av James Giles vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fyvie Castle, Aberdeenshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Archibald Simpson, Architect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Findhorn, Moray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monarch of the Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lochside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Falconer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Honourable Mrs Gordon o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Honourable Mrs Gordon o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se James Giles?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3300 | 78.6% |
| telefoner | 800 | 19.0% |
| nettbrett | 100 | 2.4% |
I hvilke språk følger folk James Giles?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 60.0% |
| Polish | 100 | 20.0% |
| Russian | 100 | 20.0% |
Hvor mange ser James Giles hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 200 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 100 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om James Giles
Hvilke verk av James Giles vekker mest oppmerksomhet?
- Stags on the Highlands, med 300 visninger (12% av alle visninger for James Giles). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på James Giles på OriginalUniqueArt.com?
- 4200 besøk de siste tolv månedene: 2200 på kunstnersiden og 2000 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på James Giles?
- Folk ser på James Giles på enheter (79%), telefoner (19%) og nettbrett (2%); enheter utgjør 79% av besøkene.
Hvilken type verk av James Giles foretrekker folk?
- Nostalgi preget (Stemning): 25% av besøkene, mot 0% av katalogen.